Co je to THCP?

Už jste slyšeli o THCP? Jedná se o silný kanabinoid, který se přirozeně vyskytuje v malém množství v rostlinách konopí. Víte, jaké má účinky a s čím vám pomůže?

 

THCP je dokonce 33 krát silnější než THC, o kterém většina z nás ví, že se jedná o hlavní psychoaktivní složku konopí.

 

Účinky THCP

THCP má podobné účinky jako THC, a to dokonce včetně euforie, změn vnímání a úlevy od bolesti. Tato látka se získává laboratorně pomocí chemických procesů, protože jeho přirozený výskyt v rostlinách konopí není dostatečný.

 

K čemu jej využít

THCP je silný kanabinoid s potenciálními terapeutickými účinky. Je však stále relativně nový a je třeba vyzkoušet, jak přesně bude působit právě na vás. 

 

Mezi další výhody patří nejen úleva od bolesti, ale také od úzkostí a depresí. Nejnovější výzkumy potvrzují i další léčebné účely. Předběžné studie mluví i o srovnání s jinými kanabinoidy, kam patří přímo THC a CBD

 

Vyzkoušet tak můžete jednorázová vapovací pera, ale také cartridge nebo květy s látkou THCP. Výhodou je jednoduché a rychlé použití, ale také silnější protizánětlivé a analgetické účinky. Výzkumy potvrdily také možné neuroprotektivní účinky.

 

Jak správně používat

Vždy se zajímejte o miligramovou nebo procentuální sílu THCP. Je důležité myslet na správné dávkování. Tato látka je velmi silná, budete překvapeni jeho účinky už od prvního potáhnutí. Vždy začínejte pozvolna a uvidíte, jaká dávka vám bude vyhovovat. 

 

Správné dávkování a start s nižším množstvím platí nejen pro vapovací pera, ale také tinktury, oleje, případně květy nebo jiné konopné produkty.

 

Výhody THCP

Při užívání THCP oceníte také tyto výhody.

 

  • Efektivnější použití - jedná se o velmi silný kanabinoid, takže vám bude stačí i menší množství této látky.
  • Léčebné účinky - využijte tuto látku, pokud se chcete zbavit bolesti, úzkosti nebo nevolnosti.

 

Používáme ověření věku Adulto