Jak si vybrat vhodný THCP a THCV produkt

Chcete najít vhodné alternativy ke klasickému kouření? Vyzkoušejte nikotinové sáčky, e-cigarety, ale také CBD a HHC a THCP produkty. 

 

Při výběru produktů byste měli kromě dostupnosti, ceny a možností legálního použití zvážit taky kvalitu.

Zajímejte se také o:

 

  • Koncentraci THCP

 

Veškeré tyto produkty se dodávají v různých koncentracích. Pokud jste začátečník, je lepší začít s produktem s nižší koncentrací a postupně zvyšovat dávku.

 

  • Forma

 

THCP produkty jsou k dispozici v různých formách, včetně olejů, kapslí, květů a e-liquidů. Vyberte si formu, která vám vyhovuje nejlépe. Vyzkoušejte například jednorázová vapovací pera.

 

Co je to THCV

Slyšeli jste také o THCV? Jedná se o kanabinoid, který se přirozeně vyskytuje v rostlinách konopí. THCV má podobné účinky jako THC, ale s některými rozdíly. THC způsobuje v první řadě euforii, změněné vnímání i změny nálad. THCV zase zmírňuje bolest, snižuje zánětlivé markery v těle a zvyšuje energii. 

 

Účinky a využití

THCV se také zkoumá kvůli jeho potenciálnímu využití v léčbě diabetu, úzkosti a dalších onemocnění. Má nižší psychoaktivní potenciál než THC, ale může být účinnější při snižování chuti k jídlu a podpoře hubnutí. 

 

Jak vybrat vhodné produkty

V dnešní době již není problém pořídit si legálně produkty s obsahem THC, THCP a THCV. Vybrat si můžete například jednorázová vapovací pera, ale oceníte také květy nebo vape cartridge

 

Zajímavou alternativou jsou i tinktury, oleje nebo třeba masti. Je dobré si zapamatovat, že THCP je až 33 krát silnější než jiné produkty s konopím. Vyberte si vhodný produkt, podle toho, co od něj očekáváte a informujte se o množství této látky. 

 

Používáme ověření věku Adulto