Vše, co jste chtěli vědět o HHC vaporizačních produktech

Chcete si užít příjemný pocit euforie nebo potřebujete rychle a účinně zlepšit náladu? Vyzkoušejte HHC produkty, mezi které patří nejen oleje, květy, ale i vape pera a HHC cartridge. Poradíme vám, kdy HHC užívat a jaké jsou jeho výhody.

 

HHC cartridge

Zapomeňte na klasické cigarety a vyzkoušejte HHC produkty. Vybrat si můžete například HHC cartridge, díky kterým si dokážete rychle a efektivně zlepšit náladu. Odměnou vám bude také pocit euforie, uklidnění a relaxace. Je na vás, zda vyzkoušíte značku Fresh Weed nebo CanaPuff. U těchto HHC cartridgí oceníte příjemnou vůni. Počítejte s tím, že cartridge o objemu 0,5 ml vám vydrží zhruba na 250 potahů.

Vape kit

Vyzkoušet můžete také nikotinové sáčky nebo e-cigarety. Vape pera se hodí pro rychlé a jednoduché použití. Užijte si svou potřebnou dávku nikotinu. Novinkou jsou i vaporizační pera pro užití HHC, a to formou cartridge. V ideálním případě si pořiďte kompletní vaporizační sadu. Užijte si nejen příjemné pocity euforie a relaxace, ale zbavte se také nervozity a stresu. V kompletní vaporizační sadě najdete HHC cartridge, baterry pen a USB nabíječku.

Jednorázová vaporizační pera

Kromě nabíjecí sady můžete vyzkoušet také jednorázová HHC vaporizační pera s vysokým obsahem hexahydrokanabinolu. Vyberte si podle svých preferencí mezi oblíbenými ovocnými a dalšími sladkými i osvěžujícími příchutěmi. Při objemu cartridge, která má 2 ml, počítejte s tím, že vám vydrží až na 1000 potáhnutí. Obecně se doporučuje užívat HHC před spaním, případně po náročné fyzické aktivitě.

Používáme ověření věku Adulto