Vyzkoušejte jednorázové e-cigarety!

Slyšeli jste už o jednorázových elektronických cigaretách? Jedná se o pohodlný způsob kouření, který neomezuje vás ani vaše okolí. Velkou výhodou e-cigaret je jednoduché a rychlé použití, moderní design a možnost vybrat si oblíbenou příchuť. Vyzkoušejte i vy jednorázové elektronické cigarety.

 

Jak to funguje

E-cigarety nespalují tabák, tudíž nezpůsobují nepříjemný zápach jako klasické cigarety. Použití je velmi jednoduché, stačí rozbalit krabičku a užít si svou zaslouženou pauzu. Kapacita baterie je až 550 mAh, což hravě vystačí až na 700 potáhnutí. Jednorázová e-cigareta nelze doplňovat ani dobíjet.

Zaručená kvalita a skvělé příchutě!

Vybrat si můžete například značky e-cigaret Aroma King, případně vyzkoušet e-cigaretu Salt Switch nebo třeba Killa Switch.

  • Aroma King

Oblibě se těšící značka Aroma King vám představí výrazné příchutě, po kterých budete sahat opakovaně. Dejte svému vapování zcela nový rozměr a užijte si kvalitu, nadčasový design i krok k modernímu stylu kouření. Uvnitř e-cigarety se skrývá náplň, které se říká liquid, v tomto případě o objemu 2 ml. Obsah nikotinu je 20mg/ml.

  • Salt a Killa Switch

Stejně tak značky e-cigaret Salt Switch a Killa Switch jsou dostupné v příchutích, které vám budou chutnat. Kapacita baterie je 350-370 mAh, takže vydrží alespoň na 450 potáhnutí. I použití této značky e-cigaret je jednouché a rychlé. Opět stačí vybalit z krabičky a užít si naplno každé potáhnutí. Uvnitř cigarety je liquid o objemu 2 ml. Obsah nikotinu je 20mg/ml.

Výhody e-cigaret

Oproti klasické cigaretě se použitím e-cigarety zbavíte nepříjemného zápachu a žloutnutí rukou i zubů. Výhodou těchto e-cigaret je také eliminace hoření, kdy se do těla nedostávají škodlivé látky, jako z klasických cigaret. E-cigarety obsahují nikotin, ale neobsahují dehet, který škodí zdraví. Výzkumy dokonce potvrdily, že kouřením klasických cigaret se do těla, konkrétně do plic, dostává téměř 5000 nebezpečných látek. E-cigareta obsahuje až o 99% škodlivých látek méně.

Proč ji vyzkoušet

Vyzkoušejte e-cigaretu, pokud nechcete obtěžovat své okolí a rodinu nepříjemným kouřem a zápachem z klasických cigaret. Jediné, co budete cítit u e-cigarety je příjemná vůně liquidu, podle zvolení konkrétní příchutě. E-cigareta pomáhá také při odvykání kouření. Je zároveň designovým prvkem a její držení bude pro vás příjemné. Sami si navíc můžete vybrat jednu ze skvělých příchutí nebo je postupně vyzkoušet všechny!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení