Vyzkoušejte novinky v podobě HHC produktů!

Chcete vyzkoušet něco nového, zažít pocit euforie a rychle si zlepšit náladu? Sáhněte po HHC produktech, které vám všechno z výše uvedeného splní. Je na vás, zda dáte přednost jednorázovým vape perům, vyzkoušíte HHC květy, oleje nebo oblíbené gummies.

 

Co je to HHC

HHC produkty obsahují nepsychoaktivní sloučeninu kanabidiol, který se nachází v konopí. V současné době vám může tato látka nabídnout nejen pocit euforie, podobný použití THC. Navíc tyto produkty pomáhají snižovat zánět, ulevit od bolesti a v neposlední řadě také ulevit od úzkostí.

 

Vyzkoušejte můžete celou řadu HHC produktů. Pokud hledáte vhodnou alternativu klasických cigaret, sáhněte po HHC vape perách. Skvěle fungují také HHC květy nebo oleje. Gumové bonbony v různých ovocných příchutích si můžete vybrat od oblíbených značek Canalogy, FRESH WEED nebo Eighty8.

 

Další benefity

Tyto produkty můžete použít například před spaním, kdy potřebujete zklidnit svou mysl a navodit si příjemnou náladu. Mnozí uživatelé se shodují, že účinky HHC produktů mohou být nejen stimulační, ale také relaxační. Vyzkoušejte, jak budou květy, oleje nebo gumové bonbony působit přímo na vás.

 

Jak dlouho trvá euforie

Dopřejte si HHC klidně i v pracovní pauze nebo třeba doma po práci. Je na vás, kdy potřebujete zlepšit náladu a navodit si příjemné pocity. Všeobecně se dá říct, že pocit euforie vám vydrží zhruba dvě hodiny. Zapomeňte na klasický způsob uvolnění pomocí nezdravé cigarety, raději vyzkoušejte tuto novou alternativu. Stejně tak můžete vyzkoušet i e-cigarety, případně oblíbené nikotinové sáčky.