HHC VAPE PEN BLUEBERRY DIESEL 96%

Jednorázové HHC vaporizační pero od značky CanaPuff se sladkými tóny lesních borůvek. Obsah HHC je 96%, terpeny 4%. Objem vbudované cartridge je 1 ml. Kapacita baterie je 350 mAh a na jedno nabití Vám vydrží alespoň na 250 potáhnutí. Celkově Vám náplň vydrží alespoň na 450 potáhnutí. Jednorázové HHC vape pera od značky CanaPuff lze dobíjet, ale nikoliv doplňovat. Pro spotřebování celé náplně bude tedy určitě nutné vaporizační pero minimálně jedenkrát dobít. Nabíjecí micro USB kabel není součástí balení.

  TENTO VÝROBEK JE URČEN POUZE DOSPĚLÝM UŽIVATELŮM.

Můžeme doručit do:
13.12.2022
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 2950
Značka: CANAPUFF
789 Kč 652 Kč bez DPH
Kategorie: CANAPUFF
Příchuť: borůvka
Obsah HHC: 96 %
Počet potáhnutí: 450+
Kapacita baterie: 350 mAh
Objem náplně: 1 ml
Značka: CANAPUFF
canapuff blueberry diesel
Novinka Tip

Proč právě Canapuff HHC vape pen?

Kdo říká, že musíte investovat do drahého vaporizéru, abyste získali nejlepší zážitek z vapování? Naše jednorázové HHC vape pera vyžadují absolutně nulovou údržbu a jsou dostatečně diskrétní, aby se vám na cestách vešly do kabelky nebo do kapsy!

Pro naše HHC produkty používáme pouze nejkvalitnější přírodní cestou získané HHC, navíc jsme každou šarži testovali v  laboratoři třetí strany,  abychom zajistili, že pokaždé získáte prvotřídní kvalitu a účinnost – žádné výmluvy!

Máte dotazy ohledně HHC?

I když byl HHC objeven již ve 40. letech 20. století, do hlavního proudu se dostal teprve nedávno, takže je velká šance, že jste o něm moc neslyšeli. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Složení Produktu:

Objem náplně: 1ml

Obsah HHC: 96%, 4% terpeny

Možnost nabíjení: Ano

HHC vaporizační pero s vysokým osbahem hexahydrokanabinolu. Produkty v souladu se zákonem §167/1998. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: