FUME HHC VAPE PEN RAINBOW GLUE 90% 1 ML

Jednorázová e-cigareta s vysokým obsahem HHC od značky FUME od amerického výrobce QRJOY. Odrůda Rainbow Glue se vyznačuje silnou konopnou chutí se sladkokyselými tóny citrónu a pomeranče. Obsah HHC je 90%, terpeny 10%. HHC e-cigareta zaujme svým plochým tělem, které se díky pogumovanému povrchu dobře drží v ruce. Objem předplněné cartridge je 1 ml, takže Vám vydrží alespoň na 500 potáhnutí.

Aktivaci provedete 5x stisknutím tlačítka. Při potáhnutí z e-cigarety pak stačí pouze držet tlačítko. Tento tlačítkový systém výrazně šetří kapacitu baterie. Baterie disponuje kapacitou 350 mAh. Kapacita baterie by Vám měla vydržet na spotřebování celé náplně. Kdyby bylo potřeba baterii přeci jen dobít, tak se na spodní straně nachází USB-C konektor, přes který baterii rychle nabijete. Dobíjecí USB-C kabel není součástí balení.

  TENTO VÝROBEK JE URČEN POUZE DOSPĚLÝM UŽIVATELŮM.

Můžeme doručit do:
30.3.2023
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 2292
Značka: FUME
690 Kč 570 Kč bez DPH
Kategorie: FUME QRJOY
Příchuť: citrón, konopí, pomeranč
Obsah HHC: 90 %
Počet potáhnutí: 500+
Kapacita baterie: 350 mAh
Odpor: 1,7 Ω
Objem náplně: 1 ml
Druh: Indica
Značka: FUME
Země původu: USA
Rainbow Glue picture
Novinka Tip

Hodnoty: 90% HHC, 10% Terpeny, <0,3% THC

Druh: Sativa

Kapacita baterie: 350 mah

Fume HHC Disposable Rainbow Glue nabízí neobyčejný zážitek pro milovníky konopí, obsahuje koncentrát 90% HHC a 10% terpenů, což zaručuje vynikající chuť a relaxační účinky. Sladkokyselá chuť citrónu a pomeranče, která je inspirovaná populárním druhem konopí Rainbow Glue. Tento produkt je ideální pro ty, kteří hledají jedinečnou chuťovou zkušenost při relaxaci si můžete užít lahodný zážitek a zároveň se hodit do pohody. HHC distillate made in California, USA.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: