CANNIO HHC KVĚTY CANNIO ROCK 72 % 1g

Cannio Rock je spojením klasické skunkové struktury květů se silnou konopnou chutí a bylinnou vůní. Ideální střed mezi indikou a sativou z něj dělá univerzální strain vhodný pro jakoukoliv denní či večerní aktivitu. Dále se Cannio Rock vyznačuje vysokou produkcí pryskyřice. 

Nová edice HHC květů od značky Cannio s obsahem HHC 72%, CBD>21% a THC<1% určitě nadchne všechny náročné uživatele, kteří si potrpí na kvalitu květů a vysoký obsah HHC. Hmotnost obsahu balení je 1 gram.

  TENTO VÝROBEK JE URČEN POUZE DOSPĚLÝM UŽIVATELŮM.

Můžeme doručit do:
12.12.2023
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 3531
Značka: CANNIO
199 Kč 164 Kč bez DPH
Kategorie: HHC, HHC-P KVĚTY
Obsah HHC: 72 %
Obsah CBD: >21 %
Druh: Hybrid
Kvalita: Premium
Vůně: Bylinná
Pěstováno v: Indoor
Značka: CANNIO
Země původu: Česká republika
cannio rock
Novinka Tip

Rostliny jsou pěstovány v indoor pěstírně, kde se pečlivě sleduje a řídí klima, tak aby se z rostlin dostalo maximum jejich potenciálu. Další výhodou je, že vám můžeme zaručit konzistentní kvalitu a čerstvé zboží kdykoliv v průběhu roku a nejsme tak závislí na venkovním počasí.

Květy po sklizni měsíc zrají při nízkých teplotách a kontrolované relativní vlhkosti ve speciálních nádobách. Tento proces zvaný curing, je podle zahraničních expertů jeden z nejdůležitějších kroků, k opravdu prémiové chuti a vůni.

Po dvou letech intenzivního výzkumu přichází značka CANNIO se zcela unikátní novou technologií získávání Hexahydrokannabinolu (HHC). Ještě čistější, ještě silnější a ještě bezpečnější. Díky této inovativní metodě dosahuje až dvakrát většího výnosu 9R-HHC než konkurence což produkty CANNIO staví na vrchol trhu.

Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto