HHC OIL CHERRY 10%

HHC olej od České značky Canalogy s třešńovou příchutí. HHC Vám může pomoci s nespavostí, úlevou od bolesti, úzkostí a stresem. Zejména díky pozitivním účinkům na fyzické zdraví je HHC hojně využíváno sportovci. Obsah HHC: 10 % (1000 mg). Objem jednoho balení je 10 ml.

Dávkování: 10 až 20 kapek rozmíchejte ve vodě nebo Vašem oblíbeném nápoji. Pro lepší účinek lze užívat také perorálně - nakapejte 10 až 20 kapek pod jazyk. Nejvhodnější denní doba pro užití HHC je po fyzické aktivitě nebo před spaním. Užívejte 1-2 krát denně.

Můžeme doručit do:
7.2.2023
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 4001
Značka: CANALOGY
1 099 Kč 908 Kč bez DPH
Kategorie: HHC OLEJE
Příchuť: třešeň
Obsah HHC: 10 % (1000 mg)
Kvalita: Premium
Značka: CANALOGY
Země původu: Česká republika
hhc oil cherry10
Novinka Tip

HHC je zkratka pro hexahydrokanabinol a je velmi podobný THC, avšak HHC je zcela legální. HHC je stále ještě velmi nový kanabidiol, takže není k dispozici mnoho studií, které by zhodnotily jeho potenciální terapeutické účinky, ale zatím se zdá, že tento kanabinoid nabízí většinu stejných terapeutických účinků jako delta-9-THC.

HHC může:

  • snižovat zánět
  • podporovat spánek
  • zmírnit nevolnost 
  • zmírnit úzkost

Obsah HHC: 10 ml / 1000 mg HHC.

Podmínky skladování: na suchém a chladném místě.

 

Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: