FRESH WEED HHC VAPE PEN STRAWBEERY SHORTCAKE 95%

Jednorázové HHC vaporizační pero od značky FRESH WEED s přírodní konopnou příchutí a sladkým chuťovým podtónem připomínající jahodový koláč. Objem vbudované cartridge je 0,5 ml. Kapacita baterie je 350 mAh a pero Vám vydrží alespoň na 250 potáhnutí. Pokud by se Vám baterie v peru po dobu užívání vybila a v nevyměnitelné cartridge by Vám stále zbývala náplň, je možné vaporizační pero dobít přes micro USB konektor, který se nachází na spodní straně pera. Nabíjecí micro USB kabel není součástí balení.

  TENTO VÝROBEK JE URČEN POUZE DOSPĚLÝM UŽIVATELŮM.

Můžeme doručit do:
12.12.2023
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 161
Značka: FRESH WEED
590 Kč 488 Kč bez DPH
Kategorie: HHC, HHC-P VAPE JEDNORÁZOVÁ PERA
Příchuť: jahoda
Obsah HHC: 95 %
Počet potáhnutí: 250
Kapacita baterie: 350 mAh
Objem náplně: 0,5 ml
Značka: FRESH WEED

UPOZORNĚNÍ: 

Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Jedná se pouze o sběratelský produkt. 

Prodej pouze osobám starších 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu při teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto