KURWA BUBBLE GUM BRUTAL

(NE)slušná dávka nikotinu pod tvůj ret!

Žvýkačková příchuť je skvělým ovocným mixem. Směs jahod, banánů a lesního ovoce ti v puse vytvoří dokonalou explozi chutí.

Při koupi alespoň 10-ti ks tohoto produktu získáš množstevní slevu ve výši 10 %.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 698
Značka: KURWA
129 Kč 129 Kč bez DPH
Kategorie: KURWA
Příchuť: ovocná žvýkačka
Obsah nikotinu: 75 mg/g (50 mg/sáček)
Počet sáčků v balení: 25 ks
Hmotnost obsahu: 16,7 g
Velikost sáčků: slim
Vhodné pro: zkušené uživatele, experty
Značka: KURWA
kurwa bubble gum brutal
Tip

Co jsou to Nikotinové sáčky (nicopods)?

Nikotinové sáčky jsou zcela bílé sáčkové porce, jak před použitím, tak při používání a nezpůsobují žloutnutí zubů ani nepříjemný zápach z úst. Díky jejich diskrétnosti si je můžete vychutnat na jakémkoliv místě, například: v kanceláři, v restauraci, u filmu nebo v autě během jízdy. Neobtěžují, s kouřem nebo vůní, Vás ani nikoho jiného. Jedná se tedy o zcela diskrétní metodu užití nikotinu. Slouží také jako zdravější alternativa tabákových výrobků. Nikotinové sáčky mohou pomoci při odvykání kouření.

 

Varování_toxický při požití

5
4x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
3
JS Avatar autora | 17.2.2021
Chuťově naprostá pecka, když ji pořádně prosliníte. Rozežralo mi to ale dáseň, možná mi nesedlo složení nebo daná příchuť. Dávám 3*, pro lidi kterým to dásně neničí určitě paráda.
5
LR Avatar autora | 2.12.2020
Super akorát sem si objednala silnější ????????
5
EB Avatar autora | 10.11.2020
Nemohla jsem prostě odolat tomu názvu :-) Zároveň jsem poprvé zkusila silnější verzi, 30 mg/g. Zatím jsem používala mnohem slabší sáčky. Je to nářez. Chuť odpovídá, žádná pachuť. Pro zkušené "žvýkače" určitě dobré. Sáčků je hodně.
5
JV Avatar autora | 31.10.2020
Jsem velmi spokojen s chutí, která je naprosto až řekl bych fascinující a velmi příjemná oproti ostatní značkám jako je třeba LYFT/VELO kde je stále ta samá nepříjemná na jazyku štiplavá chuť, oproti tomu KURWA doopravdy chutná jako žvýkačka a už z pouhého přičichnutí k puku víte že se máte na co těšit, no a se sílou 20 mg jsem byl také naprosto spokojen s postupně nastupujícím efektem, který dlouze vyprchává.

Nikotinové sáčky co ti vyrazí dech! 

Nikotinové sáčky, které nejdou pro sprosté slovo daleko se nyní pyšní novou výrobní linkou v Maďarsku. Výrobcem nikotinových sáčků Kurwa je firma Flavour Labs KFT. - Nejedná se, tak o pančované ruské produkty, se kterými jste se mohli v minulosti hojně setkat. Nikotinové sáčky KURWA zakoupíš v 8 skvělých příchutích. Každá příchuť má navíc 3 obsahové verze nikotinu: slabší 20 mg/g, středně silná 30 mg/g a silná 50 mg.