KURWA CHERRY BRUTAL

Nová edice s extrémní silou nikotinu od značky Kurwa. Skvělá chuť třešní v každém sáčku! Obsah nikotinu je 75 mg/g (50 mg/sáček). Pouze pro odvážlivce a experty!

Při koupi alespoň 10-ti ks tohoto produktu získáš množstevní slevu ve výši 10 %.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 995
Značka: KURWA
129 Kč 106,61 Kč bez DPH
Kategorie: KURWA
Příchuť: třešeň
Obsah nikotinu: 75 mg/g (50 mg/sáček)
Počet sáčků v balení: 25 ks
Velikost sáčků: slim
Hmotnost: 16,7 g
Vhodné pro: experty
Značka: KURWA
Položka byla vyprodána…
kurwa cherry brutal
Tip

Co jsou to Nikotinové sáčky (nicopods)?

Nikotinové sáčky jsou zcela bílé sáčkové porce, jak před použitím, tak při používání a nezpůsobují žloutnutí zubů ani nepříjemný zápach z úst. Díky jejich diskrétnosti si je můžete vychutnat na jakémkoliv místě, například: v kanceláři, v restauraci, u filmu nebo v autě během jízdy. Neobtěžují, s kouřem nebo vůní, Vás ani nikoho jiného. Jedná se tedy o zcela diskrétní metodu užití nikotinu. Slouží také jako zdravější alternativa tabákových výrobků. Nikotinové sáčky mohou pomoci při odvykání kouření.

 

Varování_toxický při požití

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
3
Avatar autora | 25.12.2021
Koupila jsem na základě recenzí, bohužel nic moc, žádný pocity ani stavy se nedostavili, akorát asi po 20 minutách mi začalo bejt lehce špatně, když jsem zkusila víc naráz.
5
M Avatar autora | 19.4.2021
Kurwa, tak to je síla! Je třeba k těm 50mg/pytel přistupovat s respektem. Já baštím normálně 4-5 červené siberie denně a normálně funguju. Po tymto haj-lovi jsem byl hodinu vypnutý, v papuli se mně to ohřálo 20min. Fakt jsem vážně meditoval nad tím, jestli dřív grcnu nebo prcnu. Chuť vynikající, hodně jsem slintal (ze siberky vůbec).

Nikotinové sáčky co ti vyrazí dech! 

Nikotinové sáčky, které nejdou pro sprosté slovo daleko se nyní pyšní novou výrobní linkou v Maďarsku. Výrobcem nikotinových sáčků Kurwa je firma Flavour Labs KFT. - Nejedná se, tak o pančované ruské produkty, se kterými jste se mohli v minulosti hojně setkat. Nikotinové sáčky KURWA zakoupíš v 8 skvělých příchutích. Každá příchuť má navíc 3 obsahové verze nikotinu: slabší 20 mg/g, středně silná 30 mg/g a silná 50 mg.