KURWA COLLECTION FRESH COLA & VANILLA CHERRY

Chuťové kombo koly, vanilky a čerstvých třešní s obsahem nikotinu 25 mg/g (16 mg/sáček).

Nová edice vylepšených nikotinových sáčků Kurwa Collection. Vylepšení se týká zejména agresivity nikotinových sáčků k dásním. Edice Collection již obsahuje sáčky z nového jemnějšího materiálu, který je velice příjemný a pohodlně drží za rtem.

Při koupi alespoň 10-ti ks tohoto produktu získáš množstevní slevu ve výši 10 %.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 1740
Značka: KURWA
129 Kč 106,61 Kč bez DPH
Kategorie: KURWA
Příchuť: kola, vanilka, třešeň
Obsah nikotinu: 25 mg/g (16 mg/sáček)
Počet sáčků v balení: 18 ks
Hmotnost obsahu: 11,7 g
Velikost sáčků: slim
Vhodné pro: zkušené uživatele, silné kuřáky
Značka: KURWA
kurwa collection cola
Novinka Tip

Co jsou to Nikotinové sáčky (nicopods)?

Nikotinové sáčky jsou zcela bílé sáčkové porce, jak před použitím, tak při používání a nezpůsobují žloutnutí zubů ani nepříjemný zápach z úst. Díky jejich diskrétnosti si je můžete vychutnat na jakémkoliv místě, například: v kanceláři, v restauraci, u filmu nebo v autě během jízdy. Neobtěžují, s kouřem nebo vůní, Vás ani nikoho jiného. Jedná se tedy o zcela diskrétní metodu užití nikotinu. Slouží také jako zdravější alternativa tabákových výrobků. Nikotinové sáčky mohou pomoci při odvykání kouření.

Varování_zdravý škodlivý

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
SH Avatar autora | 7.10.2021
Naprosto bezkonkurenční napodobení chuti podle popisu a vůně vás prostě láká ochutnat, pokud máte zkušenosti se staršími produkty ???? tak žádná jejich negativa zde neplatí, nebyl bych schopen poznat že se jedná o Kurwu. Mínus může pro některé být slabší obsah nikotinu v této kolekci, ocenil bych variantu s 25mg. Dále také to, že výsledkem změny sáčků které opravdu nejsou vůbec agresivní a velmi jemné, je také časté že po delším žvýkání se sáček rozthne. Doporučil bych méně náročným žvýkačům kteří hledají chuťový zážitek, ti kteří však chtějí i brnění pod rtem musí sáhnout po jiných produktech

Nikotinové sáčky co ti vyrazí dech! 

Nikotinové sáčky, které nejdou pro sprosté slovo daleko se nyní pyšní novou výrobní linkou v Maďarsku. Výrobcem nikotinových sáčků Kurwa je firma Flavour Labs KFT. - Nejedná se, tak o pančované ruské produkty, se kterými jste se mohli v minulosti hojně setkat. Nikotinové sáčky KURWA zakoupíš v 8 skvělých příchutích. Každá příchuť má navíc 3 obsahové verze nikotinu: slabší 20 mg/g, středně silná 30 mg/g a silná 50 mg.