KURWA TO GO ICE BERRY MIX LIGHT

Akce 1+1 ZDARMA! Při koupi 1 ks obdržíš druhý kus zdarma.

Zažij nový osvěžující mix chutí borůvek, brusinek a ostružin! Nová edice nikotinových sáčků ,,KURWA TO GO'' ti bude skvělým parťákem ať už se vydáš kamkoliv. Vybírat můžeš hned ze dvou variant: slabší (light) 12 mg/g (8 mg/sáček) a silnější (strong) 25 mg/g (16 mg/sáček).

 Akce platí na jakékoliv množství tj. 1+1, 2+2, 10+10 atd..

Silnější variantu nalezneš zde.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 1212
Značka: KURWA
99 Kč 81,82 Kč bez DPH
Kategorie: KURWA
Příchuť: borůvka, ostružina, brusinka
Obsah nikotinu: 16 mg/g (8 mg/sáček)
Počet sáčků v balení: 18 ks
Hmotnost obsahu: 11,7 g
Velikost sáčků: slim
Vhodné pro: začínající uživatele, lehké kuřáky
Značka: KURWA
Ice berry mix stín 1+1 NP
Akce Tip

Co jsou to Nikotinové sáčky (nicopods)?

Nikotinové sáčky jsou zcela bílé sáčkové porce, jak před použitím, tak při používání a nezpůsobují žloutnutí zubů ani nepříjemný zápach z úst. Díky jejich diskrétnosti si je můžete vychutnat na jakémkoliv místě, například: v kanceláři, v restauraci, u filmu nebo v autě během jízdy. Neobtěžují, s kouřem nebo vůní, Vás ani nikoho jiného. Jedná se tedy o zcela diskrétní metodu užití nikotinu. Slouží také jako zdravější alternativa tabákových výrobků. Nikotinové sáčky mohou pomoci při odvykání kouření.Varování_toxický při požití

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
1
SS Avatar autora | 1.11.2021
Velo mini jsou 2x silnější a 10x chuťově lepší nez tenhle paskvil. Šlo to do koše.

Nikotinové sáčky co ti vyrazí dech! 

Nikotinové sáčky, které nejdou pro sprosté slovo daleko se nyní pyšní novou výrobní linkou v Maďarsku. Výrobcem nikotinových sáčků Kurwa je firma Flavour Labs KFT. - Nejedná se, tak o pančované ruské produkty, se kterými jste se mohli v minulosti hojně setkat. Nikotinové sáčky KURWA zakoupíš v 8 skvělých příchutích. Každá příchuť má navíc 3 obsahové verze nikotinu: slabší 20 mg/g, středně silná 30 mg/g a silná 50 mg.