KURWA TO GO MENTHOL PEPPERMINT EUCALYPTUS STRONG

Akce 1+1 ZDARMA! Při koupi 1 ks obdržíš druhý kus zdarma

Chladivá porce mentolu v každém sáčku, s kterou ti určitě horko nebude! Nová edice nikotinových sáčků ,,KURWA TO GO'' ti bude skvělým parťákem ať už se vydáš kamkoliv. Vybírat můžeš hned ze dvou variant: slabší (light) 12 mg/g (8 mg/sáček) a silnější (strong) 25 mg/g (16 mg/sáček).  

Akce platí na jakékoliv množství tj. 1+1, 2+2, 10+10 atd..

Slabší variantu nalezneš zde

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 1203
Značka: KURWA
99 Kč 81,82 Kč bez DPH
Kategorie: KURWA
Příchuť: máta
Obsah nikotinu: 25 mg/g (16 mg/sáček)
Počet sáčků v balení: 18 ks
Velikost sáčků: slim
Hmotnost: 11,7 g
Vhodné pro: zkušené uživatele, silné kuřáky
Značka: KURWA
Položka byla vyprodána…

Co jsou to Nikotinové sáčky (nicopods)?

Nikotinové sáčky jsou zcela bílé sáčkové porce, jak před použitím, tak při používání a nezpůsobují žloutnutí zubů ani nepříjemný zápach z úst. Díky jejich diskrétnosti si je můžete vychutnat na jakémkoliv místě, například: v kanceláři, v restauraci, u filmu nebo v autě během jízdy. Neobtěžují, s kouřem nebo vůní, Vás ani nikoho jiného. Jedná se tedy o zcela diskrétní metodu užití nikotinu. Slouží také jako zdravější alternativa tabákových výrobků. Nikotinové sáčky mohou pomoci při odvykání kouření.Varování_toxický při požití

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
5
0x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
3
FD Avatar autora | 29.9.2021
Chvilku jsem si s hodnocením počkal než využiju všechny 4 balíčky. Chuťově dobrý, ale žádnej skvost, síla asi tak akorát. Sáčky jsou dosti nacucaný, dvě balení jsem nechal pootevřený aby trochu proschnuli. Největší mínus nevím za co dát jelikož nevím čím je to způsobeno, ale jelikož jsem kuřák tak užívám typicky v práci 2-3 pody denně což je vlastně nic. I po tak zběžném užití jsem měl velký problém s dásní tedy buď rozleptaná od té tekutiny nabo poškrábaná od toho sáčku, ale protože sáček za pyskem moc nežmoulám a nechávám ho volně uvolnit tak bych řekl, že je spíše agresivní ta tekutina. Možná jsem jediný co má tento problém, ale u jiných značek jsem tento problém nezaznamenal.

Nikotinové sáčky co ti vyrazí dech! 

Nikotinové sáčky, které nejdou pro sprosté slovo daleko se nyní pyšní novou výrobní linkou v Maďarsku. Výrobcem nikotinových sáčků Kurwa je firma Flavour Labs KFT. - Nejedná se, tak o pančované ruské produkty, se kterými jste se mohli v minulosti hojně setkat. Nikotinové sáčky KURWA zakoupíš v 8 skvělých příchutích. Každá příchuť má navíc 3 obsahové verze nikotinu: slabší 20 mg/g, středně silná 30 mg/g a silná 50 mg.