LYFT BLUEBERRY SLIM

Nejstarší z rodiny LYFT! Borůvkový LYFT byl představen mezi prvními a to již začátkem roku 2019. Bohužel výroba LYFTu blueberry byla již ukončena a nahrazena produiktem LYFT Berry frost, který také najdete na našem e-shopu. Borůvkový LYFT se pro Vás budeme snažit udržet skladem co nejdéle.

  • Výrobce: Fiedler & Lundgren
  • Nikotin: (8 mg / g)
  • Velikost: Slim
  • Hmotnost: 16,8 g

Vyzkoušejte skvělý LYFT Blueberry slim.

S LYFTem získáte perfektní efekt nikotinu a vzrušující chuť - bez tabáku. Tenké sáčkované porce jsou pohodlné pod rtem a jsou sušší, tudíž neprodukují takové množství slin jako normální snus.

LYFT je nástupcem slavného EPOKU, akorát již bez obsahu tabáku.

K dispozici jsou také silnější verze LYFTu a to STRONG pouches které obsahují vyšší koncentraci nikotinu (14mg)

 

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 53
Značka: LYFT
179 Kč –17 % 149 Kč
Kategorie: LYFT
Položka byla vyprodána…
lyft blueberry 600x600
Akce Tip
179 Kč –17 %

LYFT, co to je?


Nikotinové sáčky bez obsahu tabáku. Nikotinové sáčky (nicopody) jsou skvělou alternativou kouření. Použití je snadné - stačí jej položit pod horní ret. Chutná skvěle a může Vám pomoci omezit či přestat s kouřením.

Nikotinové sáčky jsou diskrétní, zcela bílé, jak před použitím, tak při používání a nezpůsobují  zbarvení zubů. Mohou být použity na jakémkoliv místě - v kanceláři, v restauraci, u filmu nebo v autě během jízdy. Neobtěžují (s kouřem nebo vůní) Vás ani nikoho jiného.

Tento výrobek obsahuje nikotin, který je vysoce návykovou látkou.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 14.11.2019
Dlouho jsem jel Siberky ale štvali mě žlutý zuby. Poněvadž je moje závislost pouze psychická nikoliv fyzická tak 8mg/g absolutně stačí. Chutná výborně, není nutno mít u sebe pití k pytli, Slim formát takže nevypadáte jak krysa.
5
JZ Avatar autora | 3.11.2019
Krásná vůně a chuť.
5
K Avatar autora | 18.9.2019
Mohou se tento žvejkací tabák polykat ?

Lyft - Beztabákový snus, nová náhrada slavného EPOKU! Slouží jako alternativa místo kouření a snižuje škodlivé účinky na zdraví a okolní lidi. Porce jsou bez kouře, neobsahují tabák a dehet, a proto neprodukují oxid uhličitý. Při užívání se netvorí hnědý hlen, tudíž není potřeba odplivávat.