LYFT NORDIC WINTER LMTD

Limitovaná zimní edice od LYFTu s příchutí lesního ovoce! Nový člen v již velké rodině LYFT určitě potěší každého milovníka ovocných příchutí. Letní limitka s jahodovou příchutí ,,Strawberry bloom'' byla příjemným překvapením. Zimní edice je určitě rovnoceným parťákem.

  • Výrobce: Fiedler & Lundgren
  • Nikotin: (8 mg / g)
  • Velikost: Slim
  • Hmotnost obsahu: 16,8 g
Skladem (> 5 ks)
Kód: 308
Značka: LYFT
159 Kč
Kategorie: LYFT
lyft nordic winter slim limited edition
Novinka Tip

LYFT, co to je?


Nikotinové sáčky bez obsahu tabáku. Nikotinové sáčky (nicopody) jsou skvělou alternativou kouření. Použití je snadné - stačí jej položit pod horní ret. Chutná skvěle a může Vám pomoci omezit či přestat s kouřením.

Nikotinové sáčky jsou diskrétní, zcela bílé, jak před použitím, tak při používání a nezpůsobují  zbarvení zubů. Mohou být použity na jakémkoliv místě - v kanceláři, v restauraci, u filmu nebo v autě během jízdy. Neobtěžují (s kouřem nebo vůní) Vás ani nikoho jiného.

Tento výrobek obsahuje nikotin, který je vysoce návykovou látkou.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MS Avatar autora | 26.11.2019
Super
5
DB Avatar autora | 8.11.2019
Kamarád je s ním spokojen s bodováním 30/10.

Lyft - Beztabákový snus, nová náhrada slavného EPOKU! Slouží jako alternativa místo kouření a snižuje škodlivé účinky na zdraví a okolní lidi. Porce jsou bez kouře, neobsahují tabák a dehet, a proto neprodukují oxid uhličitý. Při užívání se netvorí hnědý hlen, tudíž není potřeba odplivávat.