LYFT WINTERCHILL XTRA STRONG

2. z nejsilnější z LYFTů je konečně tady! LYFT Winterchill Xtra strong slim. Skvělá chuť máty v kombinaci s pořádnou dávkou nikotinu! 

  • Výrobce: Fiedler & Lundgren
  • Nikotin: (16 mg / g)
  • Velikost: Slim
  • Hmotnost: 16,8 g

Vyzkoušejte nový LYFT Winterchill Xtra strong slim.

S LYFTem získáte perfektní efekt nikotinu a vzrušující chuť - bez tabáku. Tenké sáčkované porce jsou pohodlné pod rtem a jsou sušší, tudíž neprodukují takové množství slin jako normální snus.

LYFT je nástupcem slavného EPOKU, akorát již bez obsahu tabáku.

Složení: Voda, celulóza (E460), dochucovadla, sůl, aroma, nikotin, xylitol, alginát sodný (E401), uhličitan sodný (E500), chlorid amonný (salmiak), konzervatny (E202), acesulfam draselný (E950)

Skladem (> 5 ks)
Kód: 215
Značka: LYFT
179 Kč –11 % 159 Kč 131,40 Kč bez DPH
Kategorie: LYFT
lyft winterchill
Akce Novinka
179 Kč –11 %

LYFT, co to je?


Nikotinové sáčky bez obsahu tabáku. Nikotinové sáčky (nicopody) jsou skvělou alternativou kouření. Použití je snadné - stačí jej položit pod horní ret. Chutná skvěle a může Vám pomoci omezit či přestat s kouřením.

Nikotinové sáčky jsou diskrétní, zcela bílé, jak před použitím, tak při používání a nezpůsobují  zbarvení zubů. Mohou být použity na jakémkoliv místě - v kanceláři, v restauraci, u filmu nebo v autě během jízdy. Neobtěžují (s kouřem nebo vůní) Vás ani nikoho jiného.

Tento výrobek obsahuje nikotin, který je vysoce návykovou látkou.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
TP Avatar autora | 2.11.2019
Dobrý den, Všem který si chtějí dopřát dobrou a jemnou mentolovou chuť, ale chtějí se nakopnout doporučuji. Každé ráno si dám minimálně jeden pytel a rána jsou hned lepší. Doporučuji

Lyft - Beztabákový snus, nová náhrada slavného EPOKU! Slouží jako alternativa místo kouření a snižuje škodlivé účinky na zdraví a okolní lidi. Porce jsou bez kouře, neobsahují tabák a dehet, a proto neprodukují oxid uhličitý. Při užívání se netvorí hnědý hlen, tudíž není potřeba odplivávat.