LYFT MORNING BLOOM Limitovaná edice

Nová osvěžující příchuť limetky a bezinky v kombinaci se silou 8 mg/g (6 mg/sáček) od nejznámější švédské značky nikotinových sáčků, která nesmí chybět na letní dovolené nebo grilovačce. Nikotinové sáčky LYFT se pyšní nejlepší možnou kvalitou a skvělou příchutí, u letní limitované edice 2021 tomu není jinak. Určitě doporučujeme vyzkoušet!

Nikotinové sáčky LYFT s příchutí vodního melounu nalezneš zde.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 1058
Značka: LYFT
149 Kč 123 Kč bez DPH
Kategorie: LYFT
Příchuť: limetka, bezinka
Obsah nikotinu: 8 mg/g (6 mg/sáček)
Velikost sáčků: slim
Hmotnost: 14 g
Vhodné pro: začínající uživatele, lehké kuřáky
Značka: LYFT
Položka byla vyprodána…
lyft morning bloom
Novinka Tip

LYFT, co to je?

Nikotinové sáčky LYFT jsou zcela bílé sáčkové porce, jak před použitím, tak při používání a nezpůsobují žloutnutí zubů ani nepříjemný zápach z úst. Díky jejich diskrétnosti si je můžete vychutnat na jakémkoliv místě, například: v kanceláři, v restauraci, u filmu nebo v autě během jízdy. Neobtěžují, s kouřem nebo vůní, Vás ani nikoho jiného. Jedná se tedy o zcela diskrétní metodu užití nikotinu. Slouží také jako zdravější alternativa tabákových výrobků. Nikotinové sáčky mohou pomoci při odvykání kouření.

Varování_zdravý škodlivý

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

LYFT nikotinové sáčky neobsahují tabák, ale pouze nikotin. Jedná se tak o zdravější alternativu kouření a tabákových výrobků. Díky diskrétnosti malých sáčkových porcí si můžete LYFT vychutnat na jakémkoliv místě, například u filmu, v letadle nebo ve škole na dlouhé nudné přednášce.