FEDRS ICE COOL MINT HARD

Pozor! Pokud hledáš jeden z nejsilnějších produktů na českém trhu, tak si právě trefil do černého! Respektive do bílého, jelikož Fedrs neobsahuje žádný tabák. Ty si tak můžeš vychutnat koňskou dávku nikotinu aniž by jsi musel/a řešit žloutnutí zubů či zápach z úst.

,,Adrenalinovo-nikotinový'' zážitek v jednom sáčku! Fedrs ice cool mint hard je pořádná jízda. Pouze pro odvážné a zkušené žvýkače!

Tento produkt doporučujeme zkušeným uživatelům, silným kuřákům nebo lidem s vysokou tolerancí na nikotin. Produkt se také skvěle hodí jako alternativa Siberie.

Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 1677
Značka: FEDRS
129 Kč 107 Kč bez DPH
Kategorie: Nikotinové sáčky
Příchuť: máta
Obsah nikotinu: 65 mg/g (32,5 mg/sáček)
Počet sáčků v balení: 20 ks
Velikost sáčků: slim
Hmotnost: 10 g
Vhodné pro: zkušené uživatele, silné kuřáky
Značka: FEDRS

Co jsou to Nikotinové sáčky (nicopods)?

Nikotinové sáčky jsou zcela bílé sáčkové porce, jak před použitím, tak při používání a nezpůsobují žloutnutí zubů ani nepříjemný zápach z úst. Díky jejich diskrétnosti si je můžete vychutnat na jakémkoliv místě, například: v kanceláři, v restauraci, u filmu nebo v autě během jízdy. Neobtěžují, s kouřem nebo vůní, Vás ani nikoho jiného. Jedná se tedy o zcela diskrétní metodu užití nikotinu. Slouží také jako zdravější alternativa tabákových výrobků. Nikotinové sáčky mohou pomoci při odvykání kouření.

Varování_toxický při požití

5
6x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 25.3.2022
Dásně nezažily vetsi gangbang nez po fedrs????
5
TB Avatar autora | 1.2.2022
Jediný pytle co mi dávají takže bombaaa????
5
M Avatar autora | 25.1.2022
Je to good takzvané dává to
5
JV Avatar autora | 11.1.2022
Ano
3
Avatar autora | 25.12.2021
Pocit to vlastně žádnej nedává, jen mi je po tom po chvilce (5-10 minut) blivno.
5
J Avatar autora | 24.6.2020
Naprostá bomba. Vydržel jsem jen 3 minuty a pak jsem musel pytel na chvíli vyndat ven. Nejprve mi začala brnět celá čelist jak po umrtvovací injekci u zubaře. Pak mi začala brnět kůže na hlavě a měl jsem pocit, že mi stojí všechny vlasy. Po chvíli už mi brněli i konečky prstů na nohách a na rukách, dostavila se slušná euforie a zřejmě jsem začal i měnit podobu na to divné stvoření, co je na obrázku krabičky. A to jsem si myslel, že jsem byl silný kuřák, kterého už nemůže nic překvapit. Pokračoval jsem zase až za 10 minut a opět tři minuty stačily na opětovný full buzz. Co na to říct? Prostě vynikající nicopody na mimořádné příležitosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto