Dárek zdarma ke každé objednávce! Rychlá expedice objednávek a množstevní sleva na vybrané produkty až 10%.

FEDRS ICE COOL MINT HARD

Pozor! Pokud hledáš nejsilnější produkt na našem e-shopu, tak si právě trefil do černého! Respektive do bílého, jelikož Fedrs neobsahuje žádný tabák. Ty si tak můžeš vychutnat koňskou dávku nikotinu aniž by jsi musel/a řešit žloutnutí zubů či zápach z úst.

Nejsilnější mátová příchuť na českém trhu! Pouze pro odvážné a zkušené žvýkače!

 

Tento produkt doporučujeme zkušeným uživatelům, silným kuřákům nebo lidem s vysokou tolerancí na nikotin.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 578
Značka: FEDRS
129 Kč 106,61 Kč bez DPH
Kategorie: Nikotinové sáčky
Příchuť: máta
Obsah nikotinu: 65 mg/g (32,5 mg/sáček)
Počet sáčků v balení: 20 ks
Hmotnost obsahu: 10 g
Velikost sáčků: slim
Vhodné pro: zkušené uživatele, silné kuřáky
Značka: FEDRS
FEDRS ICE COOL MINT HARD 2 stín
Novinka Tip

Nikotinové sáčky bez obsahu tabáku. Nikotinové sáčky (nicopody) jsou skvělou alternativou kouření. Použití je snadné - stačí jej položit pod horní ret. Chutná skvěle a může Vám pomoci omezit či přestat s kouřením.

Nikotinové sáčky jsou diskrétní, zcela bílé, jak před použitím, tak při používání a nezpůsobují  zbarvení zubů. Mohou být použity na jakémkoliv místě - v kanceláři, v restauraci, u filmu nebo v autě během jízdy. Neobtěžují (s kouřem nebo vůní) Vás ani nikoho jiného.

Tento výrobek obsahuje nikotin, který je vysoce návykovou látkou.

toxic3

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 24.6.2020
Naprostá bomba. Vydržel jsem jen 3 minuty a pak jsem musel pytel na chvíli vyndat ven. Nejprve mi začala brnět celá čelist jak po umrtvovací injekci u zubaře. Pak mi začala brnět kůže na hlavě a měl jsem pocit, že mi stojí všechny vlasy. Po chvíli už mi brněli i konečky prstů na nohách a na rukách, dostavila se slušná euforie a zřejmě jsem začal i měnit podobu na to divné stvoření, co je na obrázku krabičky. A to jsem si myslel, že jsem byl silný kuřák, kterého už nemůže nic překvapit. Pokračoval jsem zase až za 10 minut a opět tři minuty stačily na opětovný full buzz. Co na to říct? Prostě vynikající nicopody na mimořádné příležitosti.