FEDRS ICE COOL VANILLA HARD

Legendární Fedrs se vrací v plné parádě! Skvělá nasládlá chuť vanilky, coly a třešní v kombinaci s extrémní silou! Ideální volba na Vánoce. Obsah nikotinu je 65 mg/g (32,5 mg/sáček).

Pouze pro zkušené a odvážné žvýkače!

Můžeme doručit do:
13.12.2022
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 1672
Značka: FEDRS
129 Kč 107 Kč bez DPH
Kategorie: NIKOTINOVÉ SÁČKY
Příchuť: vanilka, cola, třešeň
Obsah nikotinu: 65 mg/g (32,5 mg/sáček)
Počet sáčků v balení: 20
Velikost sáčků: slim
Hmotnost: 10 g
Vhodné pro: zkušené uživatele, silné kuřáky
Značka: FEDRS

Co jsou to Nikotinové sáčky (nicopods)?

Nikotinové sáčky jsou zcela bílé sáčkové porce, jak před použitím, tak při používání a nezpůsobují žloutnutí zubů ani nepříjemný zápach z úst. Díky jejich diskrétnosti si je můžete vychutnat na jakémkoliv místě, například: v kanceláři, v restauraci, u filmu nebo v autě během jízdy. Neobtěžují, s kouřem nebo vůní, Vás ani nikoho jiného. Jedná se tedy o zcela diskrétní metodu užití nikotinu. Slouží také jako zdravější alternativa tabákových výrobků. Nikotinové sáčky mohou pomoci při odvykání kouření.

Varování_toxický při požití

5
0x
4
0x
3
0x
2
1x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
2
JV Avatar autora | 13.7.2021
Značka Fedrs mě velmi zklamala již podruhé a to svoji silou, kterou udávají 32 mg na sáček, což je absolutní hloupost jelikož i True North Shiro má pouze okolo 20 mg a je asi dvakrát silnější, jediné plus byla chuť a vůně. Pro ty, kteří se těší na pořádný kick nikotinu se absolutně nehodí a bude to pro vás pouze velké zklamání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: