Dárek zdarma ke každé objednávce! Rychlá expedice objednávek a množstevní sleva na vybrané produkty až 10%.

LOOP MINT MANIA STRONG

LOOP MINT MANIA STRONG - Nový druh nikotinových sáčků s použitou technologií Instant Rush - active nicotine technology. Tato technologie zaručí skvělou výdrž nástupu nikotinu. Nadupaná příchuť máty a mrazivého mentolu v kombinaci s obsahem nikotin 15 mg/g (9 mg/sáček) je skvělou volbou pro zkušené žvýkače nebo vhodnou alternativou pro silné kuřáky.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 506
Značka: LOOP
139 Kč 114,88 Kč bez DPH
Kategorie: Nikotinové sáčky
Příchuť: máta
Obsah nikotinu: 15 mg/g (9 mg/sáček)
Počet sáčků v balení: 24 ks
Hmotnost obsahu: 12,5 g
Velikost sáčků: slim
Vhodné pro: zkušené uživatele, silné kuřáky
Značka: LOOP
loop mint mania strong top
Novinka Tip

Nový člen rodiny ve světě nikotinových sáčků! Při výrobě byla použita nová technologie Instant Rush - active nicotine technology, která zajistí skvělý nástup nikotinu! Výrobce Another snus factory přichází také s novým materiálem krabiček, které jsou z 50% tvořeny materiály rostlinného původu a z 50% recyklovatelnými plasty. Pokud chceš zažít skvělý zážitek nikotinu a chuti, tak je nový LOOP přesně pro tebe!

Nikotinové sáčky bez obsahu tabáku. Nikotinové sáčky (nicopody) jsou skvělou alternativou kouření. Použití je snadné - stačí jej položit pod horní ret. Chutná skvěle a může Vám pomoci omezit či přestat s kouřením.

Nikotinové sáčky jsou diskrétní, zcela bílé, jak před použitím, tak při používání a nezpůsobují žloutnutí zubů. Mohou být použity na jakémkoliv místě - v kanceláři, v restauraci, u filmu nebo v autě během jízdy. Neobtěžují (s kouřem nebo vůní) Vás ani nikoho jiného.

Tento výrobek obsahuje nikotin, který je vysoce návykovou látkou.

toxic2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: