LOOP MINT MANIA STRONG

LOOP MINT MANIA - Nový druh nikotinových sáčků s použitou technologií Instant Rush - active nicotine technology. Tato technologie zaručí skvělou výdrž nástupu nikotinu. Nadupaná příchuť máty a mrazivého mentolu v kombinaci s obsahem nikotin 15 mg/g (9 mg/sáček) je skvělou volbou pro zkušené žvýkače nebo vhodnou alternativou pro silné kuřáky.

Můžeme doručit do:
13.12.2022
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 495
Značka: LOOP
139 Kč 115 Kč bez DPH
Kategorie: NIKOTINOVÉ SÁČKY
Příchuť: máta
Obsah nikotinu: 15 mg/g (9 mg/sáček)
Počet sáčků v balení: 24 ks
Velikost sáčků: slim
Hmotnost: 12,5 g
Vhodné pro: zkušené uživatele, silné kuřáky
Značka: LOOP
LOOP Mint Mania Slim Strong 2
Akce Tip

Nový člen rodiny ve světě nikotinových sáčků! Při výrobě byla použita nová technologie Instant Rush - active nicotine technology, která zajistí skvělý nástup nikotinu! Výrobce Another snus factory přichází také s novým materiálem krabiček, které jsou z 50% tvořeny materiály rostlinného původu a z 50% recyklovatelnými plasty. Pokud chceš zažít skvělý zážitek nikotinu a chuti, tak je nový LOOP přesně pro tebe!

Co jsou to Nikotinové sáčky (nicopods)?

Nikotinové sáčky jsou zcela bílé sáčkové porce, jak před použitím, tak při používání a nezpůsobují žloutnutí zubů ani nepříjemný zápach z úst. Díky jejich diskrétnosti si je můžete vychutnat na jakémkoliv místě, například: v kanceláři, v restauraci, u filmu nebo v autě během jízdy. Neobtěžují, s kouřem nebo vůní, Vás ani nikoho jiného. Jedná se tedy o zcela diskrétní metodu užití nikotinu. Slouží také jako zdravější alternativa tabákových výrobků. Nikotinové sáčky mohou pomoci při odvykání kouření.

 

Varování_zdravý škodlivý

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: