Dárek zdarma ke každé objednávce! Rychlá expedice objednávek a množstevní sleva na vybrané produkty až 10%.

LOOP SICILY SPRITZ

LOOP SICILY SPRITZ - Nový druh nikotinových sáčků s použitou technologií Instant Rush - active nicotine technology. Tato technologie zaručí skvělou výdrž nástupu nikotinu. Příchuť citrusů a pomeranče v kombinaci s obsahem nikotin 10mg/g (6mg/sáček) je skvělou volbou pro začínající žvýkače nebo vhodnou alternativou pro lehké kuřáky.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 500
Značka: LOOP
139 Kč 114,88 Kč bez DPH
Kategorie: Nikotinové sáčky
Příchuť: Citrus mix
Obsah nikotinu: 6 mg/sáček
Počet sáčků v balení: 24 ks
Hmotnost obsahu: 12,5 g
Velikost sáčků: slim
Vhodné pro: začínající uživatele, lehké kuřáky
Značka: LOOP
loop sicily spritz top
Novinka Tip

Nový člen rodiny ve světě nikotinových sáčků! Při výrobě byla použita nová technologie Instant Rush - active nicotine technology, která zajistí skvělý nástup nikotinu! Výrobce Another snus factory přichází také s novým materiálem krabiček, které jsou z 50% tvořeny materiály rostlinného původu a z 50% recyklovatelnými plasty. Pokud chceš zažít skvělý zážitek nikotinu a chuti, tak je nový LOOP přesně pro tebe!

Nikotinové sáčky bez obsahu tabáku. Nikotinové sáčky (nicopody) jsou skvělou alternativou kouření. Použití je snadné - stačí jej položit pod horní ret. Chutná skvěle a může Vám pomoci omezit či přestat s kouřením.

Nikotinové sáčky jsou diskrétní, zcela bílé, jak před použitím, tak při používání a nezpůsobují žloutnutí zubů. Mohou být použity na jakémkoliv místě - v kanceláři, v restauraci, u filmu nebo v autě během jízdy. Neobtěžují (s kouřem nebo vůní) Vás ani nikoho jiného.

Tento výrobek obsahuje nikotin, který je vysoce návykovou látkou.

toxic2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: