LYFT SUMMER BEAT Limitovaná edice

Vyladěná osvěžující příchuť citrusů a pomeranče v kombinaci se silou 8 mg/g (6 mg/sáček), která nesmí chybět na žádné letní párty. Nikotinové sáčky LYFT se pyšní nejlepší možnou kvalitou a skvělou příchutí, u letní limitované edice tomu není jinak. Určitě doporučujeme vyzkoušet!

Pro chytré mobilní telefony je na víčku balení přidělaný NFC čip, přes který se po přiložení telefonu dostanete na originální švédské stránky LYFTu. Stránka ovšem vyžaduje registraci přes BANK ID, které aktuálně není v ČR dostupné.

Při koupi alespoň 10-ti ks tohoto produktu získáš množstevní slevu ve výši 10 %.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 584
Značka: LYFT
159 Kč 131,40 Kč bez DPH
Kategorie: NIKOTINOVÉ SÁČKY
Příchuť: citrus mix, pomeranč
Obsah nikotinu: 8 mg/g (6 mg/sáček)
Počet sáčků v balení: 24 ks
Hmotnost obsahu: 16,8 g
Velikost sáčků: slim
Vhodné pro: začínající uživatele, lehké kuřáky
Značka: LYFT
lyft summer beat
Tip

LYFT, co to je?

Nikotinové sáčky LYFT jsou zcela bílé sáčkové porce, jak před použitím, tak při používání a nezpůsobují žloutnutí zubů ani nepříjemný zápach z úst. Díky jejich diskrétnosti si je můžete vychutnat na jakémkoliv místě, například: v kanceláři, v restauraci, u filmu nebo v autě během jízdy. Neobtěžují, s kouřem nebo vůní, Vás ani nikoho jiného. Jedná se tedy o zcela diskrétní metodu užití nikotinu. Slouží také jako zdravější alternativa tabákových výrobků. Nikotinové sáčky mohou pomoci při odvykání kouření.

Varování_zdravý škodlivý

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MH Avatar autora | 10.9.2020
Vyhozené peníze, absolutně mi to vůbec nechutná. Chutná to jako pomeranč v prášku nebo smecta. Otřesná chemická pachuť.

LYFT nikotinové sáčky neobsahují tabák, ale pouze nikotin. Jedná se tak o zdravější alternativu kouření a tabákových výrobků. Díky diskrétnosti malých sáčkových porcí si můžete LYFT vychutnat na jakémkoliv místě, například u filmu, v letadle nebo ve škole na dlouhé nudné přednášce.