Dárek zdarma ke každé objednávce! Rychlá expedice objednávek a množstevní sleva na vybrané produkty až 10%.

LYFT SUMMER BEAT Limitovaná edice

Limitovaná edice léta 2020 je tady!

Vyladěná osvěžující příchuť citrusů a pomeranče v kombinaci se silou 8 mg/g (6 mg/sáček), která nesmí chybět na žádné letní párty. Nikotinové sáčky LYFT se pyšní nejlepší možnou kvalitou a skvělou příchutí, u letní limitované edice tomu není jinak. Určitě doporučujeme vyzkoušet!

Pro chytré mobilní telefony je na víčku balení přidělaný NFC čip, přes který se po přiložení telefonu dostanete na originální švédské stránky LYFTu. Stránka ovšem vyžaduje registraci přes BANK ID, které aktuálně není v ČR dostupné.

 

Skladem (> 5 ks)
Kód: 584
Značka: LYFT
159 Kč 131,40 Kč bez DPH
Kategorie: Nikotinové sáčky
Příchuť: Citrus mix, pomeranč
Obsah nikotinu: 8 mg/g (6 mg/sáček)
Počet sáčků v balení: 24 ks
Hmotnost obsahu: 16,8 g
Velikost sáčků: slim
Vhodné pro: začínající uživatele, lehké kuřáky
Značka: LYFT
lyft summer beat
Novinka Tip

LYFT, co to je?

Nikotinové sáčky LYFT jsou zcela bílé sáčkové porce, jak před použitím, tak při používání a nezpůsobují žloutnutí zubů ani nepříjemný zápach z úst. Díky jejich diskrétnosti si je můžete vychutnat na jakémkoliv místě, například: v kanceláři, v restauraci, u filmu nebo v autě během jízdy. Neobtěžují, s kouřem nebo vůní, Vás ani nikoho jiného. Jedná se tedy o zcela diskrétní metodu užití nikotinu. Slouží také jako zdravější alternativa tabákových výrobků. Nikotinové sáčky mohou pomoci při odvykání kouření.

Tento výrobek obsahuje nikotin, který je vysoce návykovou látkou.

toxic2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Lyft - Beztabákový snus, nová náhrada slavného EPOKU! Slouží jako alternativa místo kouření a snižuje škodlivé účinky na zdraví a okolní lidi. Porce jsou bez kouře, neobsahují tabák a dehet, a proto neprodukují oxid uhličitý. Při užívání se netvorí hnědý hlen, tudíž není potřeba odplivávat.