Dárek zdarma ke každé objednávce! Rychlá expedice objednávek a množstevní sleva na vybrané produkty až 10%.

LYFT WINTERCHILL XTRA STRONG

LYFT Winterchill Xtra strong slim. Skvělá chuť máty v kombinaci s pořádnou dávkou nikotinu! 

Skladem (> 5 ks)
Kód: 215
Značka: LYFT
179 Kč –17 % 149 Kč 123,14 Kč bez DPH
Kategorie: Nikotinové sáčky
Příchuť: máta
Obsah nikotinu: 15,5 mg/g (10,9 mg/sáček)
Počet sáčků v balení: 24 ks
Hmotnost obsahu: 16,8 g
Velikost sáčků: slim
Vhodné pro: zkušené uživatele, silné kuřáky
Značka: LYFT
lyft winterchill
Tip
179 Kč –17 %

LYFT, co to je?


Nikotinové sáčky bez obsahu tabáku. Nikotinové sáčky (nicopody) jsou skvělou alternativou kouření. Použití je snadné - stačí jej položit pod horní ret. Chutná skvěle a může Vám pomoci omezit či přestat s kouřením.

Nikotinové sáčky jsou diskrétní, zcela bílé, jak před použitím, tak při používání a nezpůsobují  zbarvení zubů. Mohou být použity na jakémkoliv místě - v kanceláři, v restauraci, u filmu nebo v autě během jízdy. Neobtěžují (s kouřem nebo vůní) Vás ani nikoho jiného.

Složení: Voda, celulóza (E460), dochucovadla, sůl, aroma, nikotin, xylitol, alginát sodný (E401), uhličitan sodný (E500), chlorid amonný (salmiak), konzervatny (E202), acesulfam draselný (E950).

Tento výrobek obsahuje nikotin, který je vysoce návykovou látkou.

toxic2

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
TP Avatar autora | 2.11.2019
Dobrý den, Všem který si chtějí dopřát dobrou a jemnou mentolovou chuť, ale chtějí se nakopnout doporučuji. Každé ráno si dám minimálně jeden pytel a rána jsou hned lepší. Doporučuji

Lyft - Beztabákový snus, nová náhrada slavného EPOKU! Slouží jako alternativa místo kouření a snižuje škodlivé účinky na zdraví a okolní lidi. Porce jsou bez kouře, neobsahují tabák a dehet, a proto neprodukují oxid uhličitý. Při užívání se netvorí hnědý hlen, tudíž není potřeba odplivávat.