CANAPUFF THCP VAPE PEN CEREAL MILK 79% 1 ML

Jednorázové THCP vaporizační pero od značky CanaPuff s netradiční příchutí, která připomene oblíbené cereálie. Příchuť je doplněná o jemné tóny mléka a karamelu. Obsah THCP je 79%. Objem vbudované cartridge je 1 ml. Kapacita baterie je 350 mAh a na jedno nabití Vám vydrží alespoň na 250 potáhnutí. Celkově Vám náplň vydrží alespoň na 450 potáhnutí. Jednorázová THCP vape pera od značky CanaPuff lze dobíjet, ale nikoliv doplňovat. Pro spotřebování celé náplně bude tedy určitě nutné vaporizační pero minimálně jedenkrát dobít. Nabíjecí USB-C kabel není součástí balení.

  TENTO VÝROBEK JE URČEN POUZE DOSPĚLÝM UŽIVATELŮM.

Můžeme doručit do:
12.12.2023
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 2972
Značka: CANAPUFF
699 Kč 578 Kč bez DPH
Kategorie: THCP, THCV VAPE JEDNORÁZOVÁ PERA
Příchuť: karamel, cereálie, mléko
Obsah THCP: 79 %
Počet potáhnutí: 450
Kapacita baterie: 350 mAh
Objem náplně: 1 ml
Druh: Sativa
Značka: CANAPUFF
4484 canapuff thcp cereal milk
Novinka Tip

Co je to THCP?

THCP, celým názvem Tetrahydrocannabiphorol je nový kanabinoid, který byl objeven v roce 2019 italskými vědci. THCP se přirozeně vyskytuje v malém množství v rostlinách cannabis sativa (konopí seté). Jeho přirozený výskyt však není dostatečný natolik aby se vyplatila extrakce tohoto kanabinoidu přímo z rostliny. Právě z tohoto důvodu se THCP získává ve větším množství laboratorně pomocí chemických procesů.

 

Účinky THCP

Díky působení na endokanabinoidní systém v těle, vyvolává THCP v lidském mozku řadu účinků. Mezi nejčastější účinky patří:

- euforické pocity

- změna vizuálního a sluchového vnímání

- může ulevovat od bolesti a úzkostí

- podporuje proces usínání

 

Silnější než samotné THC?

Kanabinoid THCP se váže na receptor CB1 až 33krát lépe než samotné THC. Tento údaj se však odvíjí od individuálních predispozicí samotného uživatele, zejména pak na množství CB1 receptorů v mozku jedince.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto