Z důvodu letní dovolené v termínu od 16.7. do 26.7., začneme Vaše objednávky opět odesílat od pondělí 29.7.

LIO NANO II APPLE KIWI

Ovocná kombinace chutí zeleného jablka a exotického kiwi! LIO NANO II je vylepšená edice jednorázových e-cigaret od značky LIO. Vylepšení se týká zejména použití nové cívky mesh coil. Nová technologie cívky zajistí šetrnější a zároveň rychlejší žhavění náplně, které nepronikne do žhavení tolik. Díky tomu Vám vydrží e-cigareta až na 800 potáhnutí. Kapacita baterie je 500 mAh a obsah nikotinu zůstává stejný jako u předchozí řady LIO MINI tedy 16 mg/ml.

Vyzkoušejte všechny nové příchutě jednorázových e-cigaret LIO NANO II, které jsou velmi sladké a autentické!

Skladem
Kód: 3422
Značka: LIO NANO
159 Kč 131 Kč bez DPH
Kategorie: LIO NANO II 16 mg/ml
Příchuť: jablko, kiwi
Obsah nikotinu: 16 mg/ml (1,6%)
Počet potáhnutí: 800
Kapacita baterie: 500 mAh
Napětí: 3,7 V
Odpor: 1,4 Ω
Objem náplně: 2 ml
Vhodné pro: zkušené uživatele, silné kuřáky, začínající uživatele, lehké kuřáky
Značka: LIO NANO
lio nano ii apple kiwi
Novinka Tip

Nový, unikátní zážitek z vapování díky naší NOVINCE, elektronickým cigaretám NANO II. Tyto cigarety jsou ideální volbou jak pro naprosté začátečníky, tak pro ty, kteří preferují jednoduchá a bezúdržbová zařízení. S NANO II si jednoduše potáhnete a okamžitě si užijete vynikající chuť bez starostí.

Tato jednorázová elektronická cigareta je vybavena baterií o kapacitě 500mAh a je naplněna liquidem obsahujícím NIC SALT. E-liquidy s nikotinovou solí se liší od běžných e-liquidů tím, že mají nižší PH, což umožňuje rychlejší a kvalitnější vstřebávání bez dráždivého pocitu v krku, který je spojen s klasickými náplněmi. Díky odporu 1,4 Ω je zaručen skvělý požitek.

Jedna jednorázová elektronická cigareta NANO II Vám poskytne až 800 potažení (ekvivalent 3 krabiček cigaret), a to vše bez potřeby nabíjení baterie nebo doplňování náplní. Vše je již připraveno pro okamžité použití, abyste si mohli plně užít svůj vapingový zážitek.

NANO II oproti svému předchůdci přichází v originálním, transparentním designu a kromě většího množství potahů disponuje i technologií Mesh Coil.

Technologie Mesh Coil se vyznačuje tím, že místo tradičního spirálovitého drátu, je použit kovový plát s mnoha drobnými otvory, které vytváří síťovou strukturu.

Výhody této technologie jsou:

- Větší povrchová plocha (zvyšuje výkon ohřevu a výrazně zlepšuje chuť)

- Rychlejší ohřev (znamená, že se uvolní více chuti a aroma)

- Delší životnost (nedochází tak k nadměrnému ohřívání určitých částí)

Použití: S elektronickou cigaretou NANO II je nastavování, nabíjení nebo stisk tlačítek minulostí. Je předem naplněná, nabitá a připravená k okamžitému použití. Díky automatickému systému žhavení se pára vytvoří ihned poté, co si potáhnete z náustku.

Varování_zdravý škodlivý

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto