Z důvodu letní dovolené v termínu od 16.7. do 26.7., začneme Vaše objednávky opět odesílat od pondělí 29.7.

LIO NANO II WILD MOJITO

Velmi povedená příchuť divokého mojita, která dokonale kopíruje chuť ikonického drinku! LIO NANO II je vylepšená edice jednorázových e-cigaret od značky LIO. Vylepšení se týká zejména použití nové cívky mesh coil. Nová technologie cívky zajistí šetrnější a zároveň rychlejší žhavění náplně, které nepronikne do žhavení tolik. Díky tomu Vám vydrží e-cigareta až na 800 potáhnutí. Kapacita baterie je 500 mAh a obsah nikotinu zůstává stejný jako u předchozí řady LIO MINI tedy 16 mg/ml.

Vyzkoušejte všechny nové příchutě jednorázových e-cigaret LIO NANO II, které jsou velmi sladké a autentické!

Skladem
Kód: 3429
Značka: LIO NANO
159 Kč 131 Kč bez DPH
Kategorie: LIO NANO II 16 mg/ml
Příchuť: mojito
Obsah nikotinu: 16 mg/ml (1,6%)
Počet potáhnutí: 800
Kapacita baterie: 500 mAh
Napětí: 3,7 V
Odpor: 1,4 Ω
Objem náplně: 2 ml
Vhodné pro: zkušené uživatele, silné kuřáky, začínající uživatele, lehké kuřáky
Značka: LIO NANO
lio nano ii wild mojito
Novinka Tip

Nový, unikátní zážitek z vapování díky naší NOVINCE, elektronickým cigaretám NANO II. Tyto cigarety jsou ideální volbou jak pro naprosté začátečníky, tak pro ty, kteří preferují jednoduchá a bezúdržbová zařízení. S NANO II si jednoduše potáhnete a okamžitě si užijete vynikající chuť bez starostí.

Tato jednorázová elektronická cigareta je vybavena baterií o kapacitě 500mAh a je naplněna liquidem obsahujícím NIC SALT. E-liquidy s nikotinovou solí se liší od běžných e-liquidů tím, že mají nižší PH, což umožňuje rychlejší a kvalitnější vstřebávání bez dráždivého pocitu v krku, který je spojen s klasickými náplněmi. Díky odporu 1,4 Ω je zaručen skvělý požitek.

Jedna jednorázová elektronická cigareta NANO II Vám poskytne až 800 potažení (ekvivalent 3 krabiček cigaret), a to vše bez potřeby nabíjení baterie nebo doplňování náplní. Vše je již připraveno pro okamžité použití, abyste si mohli plně užít svůj vapingový zážitek.

NANO II oproti svému předchůdci přichází v originálním, transparentním designu a kromě většího množství potahů disponuje i technologií Mesh Coil.

Technologie Mesh Coil se vyznačuje tím, že místo tradičního spirálovitého drátu, je použit kovový plát s mnoha drobnými otvory, které vytváří síťovou strukturu.

Výhody této technologie jsou:

- Větší povrchová plocha (zvyšuje výkon ohřevu a výrazně zlepšuje chuť)

- Rychlejší ohřev (znamená, že se uvolní více chuti a aroma)

- Delší životnost (nedochází tak k nadměrnému ohřívání určitých částí)

Použití: S elektronickou cigaretou NANO II je nastavování, nabíjení nebo stisk tlačítek minulostí. Je předem naplněná, nabitá a připravená k okamžitému použití. Díky automatickému systému žhavení se pára vytvoří ihned poté, co si potáhnete z náustku.

Varování_zdravý škodlivý

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto