BLOG

Kdy a proč sáhnout po elektronické cigaretě?

Kouříte již několik let a chtěli byste se tohoto nepříjemného zlozvyku zbavit nebo jej alespoň částečně omezit? Velkým pomocníkem je elektronická cigareta. Vyzkoušejte ji a dejte šanci i nikotinovým sáčkům. Podívejte se s námi na výhody jednotlivých výrobků.

 

Jak přestat kouřit


Chcete přestat kouřit, protože vidíte nevýhody klasických cigaret? Rozhodně mezi ně patří škodlivé zdravotní účinky, nepříjemný zápach i žloutnoucí prsty a zuby. Přestaňte s kouřením postupně a nesnažte se vše vyřešit třeba za týden. Pokud kouříte již několik let, vaše tělo je zvyklé na určitý příjem nikotinu. Skvělým pomocníkem může být elektronická cigareta nebo nejnovější trendy v podobě nikotinových sáčků.

 

Začněte pozvolna


Nejdříve se snažte snížit příjem nikotinu. Vyberte si z široké nabídky nikotinových sáčků, kde si sami vyberete obsah nikotinu. Nikotinové sáčky navíc můžete užívat i v práci, v dopravě nebo dokonce v letadle. Stačí si je pohodlně vsunout do úst a nechat nikotin působit. Stejně tak vyzkoušejte elektronickou cigaretu, která vás pomalu, ale jistě zbaví závislosti na kouření klasických cigaret. Překvapí vás, že velmi brzy vám klasické cigarety dokonce přestanou chutnat.

 

Výhody elektronické cigarety


Výhodou elektronických cigaret je zbavení se nepříjemného zápachu. Je to dáno tím, že tyto cigarety nespalují tabák. Kromě zápachu také eliminujete vdechování dehtu, který je zdraví škodlivý. Elektronická cigareta vás potěší jednoduchým a rychlým použitím. Vybrat si můžete z množství oblíbených příchutí a také zvolit e-cigaretu v moderním designu. Vyzkoušejte jednorázové nebo dobíjecí elektronické cigarety.

 

Proč jste závislí na nikotinu


Víte, proč jsou pro vás klasické cigarety tak lákavé? Obsahují totiž nikotin, který na mnohé působí uklidňujícím dojmem. Nikotin vám pomůže zklidnit se při nervozitě, pomáhá vám zvládnout úzkosti a nepříjemné situace, kdy se cítíte nekomfortně. Pokud je pro vás nikotin nepostradatelným každodenním společníkem, vyměňte klasické cigarety za elektronické, případně vyzkoušejte nikotinové sáčky.

Vyzkoušejte moderní způsoby kouření

Zajímáte se o trendy a chcete jít vždy s dobou? Věděli jste, že klasické cigarety už dávno vyšly z módy? Prozradíme vám, co klasické cigarety nahradilo a jak si užít svou dávku nikotinu, bez škodlivého dehtu.

 

Proč se vyhnout klasickým cigaretám


Klasické cigarety působí negativně na vaše zdraví. Spolu s každým potáhnutím cigarety dostáváte do svého těla nejen žádaný nikotin, ale také množství dehtu a dalších škodlivých látek. Klasické cigarety nepříjemně zbarvují vaše nehty, prsty a zuby. Pro okolí je tento zlozvyk také nepříjemný a často jej provází typický zápach z kouře.

 

Co udělat jinak


Zajímejte se o moderní způsoby kouření, které představují elektronickou cigaretu, jako vhodnou alternativu kouření. Stejně tak můžete vyzkoušet nikotinové sáčky, které si vybíráte nejen podle konkrétní příchutě, ale také podle obsahu nikotinu. Začněte pozvolna nahrazovat klasické cigarety, až je nahradíte úplně.

 

Moderní technologie přináší


Výhodou moderních technologií jsou i nové způsoby, jak si užít nikotin efektivněji. Vybrat si můžete jednorázové nebo dobíjecí e-cigarety. Stejně tak vyzkoušejte nikotinové sáčky, které použijete doma, v kanceláři, v dopravním prostředku, ale také třeba v kině nebo v divadle.

 

Nenechte se omezovat


Klasické cigarety nás často omezují, způsobují nám problémy na pracovišti a marně hledáme místo, kde si užít svou chvilku relaxuj a uvolnění. S e-cigaretami a nikotinovými sáčky už tento problém nebudete muset řešit.

 

Elektronické cigarety a nikotinové sáčky


Elektronické cigarety, stejně jako nikotinové sáčky vám dodají potřebnou dávku nikotinu. Ten vás dokáže uklidnit, zbavit nervozity a stresu. Nikotinové sáčky mohou být například skvělým pomocníkem před důležitým pohovorem, kdy nechcete být cítit cigaretovým kouřem. Stejně tak se hodí i do letadla, pokud je pro vás létání nepříjemnou nutností. E-cigaretu si navíc sbalíte i na cesty a pohodlně ji použijete téměř kdekoliv. Elektronická cigareta navíc obsahuje až o 99 % škodlivých látek méně než klasická cigareta.

Jaký moderní způsob kouření vyzkoušíte vy?

4 způsoby, jak přestat kouřit klasické cigarety

Chcete jít s dobou a zároveň vyzkoušet něco nového? Zapomeňte na klasické cigarety a konečně s tímto nepříjemným zlozvykem přestaňte. Máte strach, že vám bude chybět nikotin a chcete podpořit svou schopnost soustředit se? Přinášíme skvělé a efektivní řešení.

 

Začínejte pozvolna

 

Už jste někdy s kouřením zkoušeli přestat? Pokud ano, rozhodně se nesnažte skončit hned a najednou. Zkuste nejdřív omezit množství klasických cigaret. Zároveň postupně snižujte dávku nikotinu. K tomu, abyste přestali kouřit je zapotřebí pevná vůle a motivace. Připomeňte si u cigaret nepříjemný zápach, zažloutlé prsty i zuby. Klasické cigarety mají také negativní dopad na vaše zdraví a často způsobují problémy s dýchacím ústrojím.

 

Nahraďte klasické cigarety

 

Cítíte, že je pro vás nikotin důležitou součástí a nedovedete si bez něj představit fungování? V tom případě alespoň nahraďte klasické cigarety. Ty už dávno vyšly z módy a mnohdy vám způsobí víc problémů než užitku. Skvělou možností, jak dostat do těla svou dávku nikotinu jsou oblíbené nikotinové sáčky. Vybrat si můžete hned z několika značek. Stejně tak vyzkoušejte e-cigarety s vámi zvolenou příchutí.

 

Vyzkoušejte nikotinové sáčky

 

Nikotinové sáčky jsou komfortním způsobem, jak nahradit klasické cigarety. Sami si vyberte sáčky s žádaným obsahem nikotinu. Zvolte si obsah nikotinu od 2 mg až po pořádnou dávku 50 mg. Při používání nikotinových sáčků nemusíte řešit nepříjemný kouř, nebudete cítit cigaretami a vyhnete se také zažloutlým zubům i dalším nepříjemným vlivům klasického kouření.

 

Dopřejte si relax kdekoliv

 

U nikotinových sáčků navíc oceníte možnost postupně snižovat dávku nikotinu, až si na klasické cigarety ani nevzpomenete. Velkou výhodou je možnost použití nikotinových sáčků téměř kdekoliv. Ať už jste v práci, v divadle, v kině nebo máte před sebou dlouhou cestu, případně let letadlem. Podpořte své soustředění a vnitřní klid pomocí nikotinových sáčků, které máte vždy po ruce.

Pozitivní efekty nikotinu

Možná vás to překvapí, ale nikotin není jen škodlivý. V omezeném množství má dokonce pozitivní účinky na lidský organismus. Přinášíme vám přehled benefitů, které s sebou nikotin přináší. Dozvíte se také, proč se vyhnout klasickým cigaretám a raději vyzkoušet nikotinové sáčky.

 

Množství nikotinu hraje roli

 

Věděli jste, že v omezeném množství může mít nikotin pozitivní účinky a přinášet zdravotní benefity? Vyhněte se klasickým cigaretám, kdy do sebe kromě nikotinu dostáváte i zdravý škodlivý dehet. Sáhněte raději po oblíbené e-cigaretě. V tomto případě si jednoduše zvolíte množství nikotinu a navíc i příchuť. Vybrat si tak můžete příchuť oblíbeného ovoce, máty, případně exotickou směs.

 

S čím nikotin pomáhá

 

Nikotin pomáhá s lepším soustředěním. Je tak skvělým pomocníkem nejen při práci, ale i při učení nebo například při řízení. Koncentruje vás, zklidní a přinese žádané uvolnění. Výzkumy dokonce prokázaly, že nikotin dokáže zlepšit pozornost. Je také ověřeno, že působí na střednědobou a dlouhodobou paměť.

 

Proč lidé kouří

 

Co se týče kouření klasických cigaret, někdo to má jako zlozvyk, jiný jako neodmyslitelný zážitek a rituál, například u ranní kávy. Skvělou možností, jak nahradit klasické kouření je zmíněná e-cigareta. Nejenže stále zachováte pravidelný přísun nikotinu, ale vyhnete se nepříjemným účinkům klasických cigaret. Kouření pro vás může být relaxací nebo se po něm cítíte uvolnění, to stejné však dokážou také nikotinové sáčky.

 

Nikotinové sáčky jako řešení

 

Vyzkoušet však můžete i nikotinové sáčky. Jedná se o sáčky, které se vkládají do úst nebo pod horní či dolní ret. Velkou výhodou je eliminace zápachu z kouře nebo nepříjemného zápachu z úst po kouření. Při užívání nikotinových sáčků si sami zvolíte obsah nikotinu, který se může pohybovat od 2 až do 50 mg v jednotlivém sáčku. U nikotinových sáčků se nemusíte bát ani žloutnutí zubů nebo prstů, což způsobují klasické cigarety.

Nikotinové sáčky s neslušným jménem

V široké nabídce nikotinových sáčků dej přednost značce Kurwa, kterou jsme rozdělily na jednotlivé edice. Vychutnat si tak můžeš edice CBD, Brutal, Collection, Fatality nebo To Go. Vyber si podle síly nikotinu, konkrétní chuti nebo dej přednost své ověřené klasice a oblíbené příchuti i množství nikotinu.

 

Proč nikotinové sáčky

Kouření klasických cigaret dávno vyšlo z módy. V současnosti jsou hitem nikotinové sáčky. Užiješ si je téměř kdykoliv. Hodí se do kanceláře, do letadla nebo klidně i do divadla. Dopřej si svou dávku nikotinu pohodlně a bez zbytečných obtíží, a to třeba právě teď.

 

Nikotinové sáčky Kurwa

Výrobcem těchto sáčků je firma Flavour Labs KFT. Tyto nikotinové sáčky zakoupíte v několika příchutích, které si tě získají. Obsah nikotinu můžeš zvolit od 8 mg v sáčku, až po „brutálních“ 50 mg v sáčku.

 

Kurwa Brutal

Vyber si z několika druhů příchutí a vyzkoušej sáček s obsahem 50 mg nikotinu! Pokud chceš zažít opravdovou sílu nikotinových sáčků, sáhni po edici Kurwa Brutal.

 

Kurwa Collection

V této edici si užiješ nikotinové sáčky s obsahem 16 mg nikotinu v sáčku, které jsou dostupné v pěti chuťových mixech. Ochutnej oblíbený mix hroznového vína a černého rybízu. Vyzkoušej příchuť lesního ovoce, sáhni po voňavém mixu jahody a vanilky. Bavit tě bude také kolekce, kde hraje hlavní roli mango nebo kola s třešněmi a vanilkou.

 

Kurwa Fatality

Další edicí nikotinových sáčků je Kurwa Fatality. Vyber si až z 12 skvělých mixů. Obsah nikotinu je 32,8 mg na sáček. Vyzkoušej oblíbenou příchuť brusinek a třešní nebo sáhni po příchuti energy drinku nebo žvýkaček.

 

Kurwa to go

Skvělou možností, jak si užít naplno výhody nikotinových sáčků je Kurwa To go. Vyber si ze tří oblíbených příchutí, kam patří Ice Berry mix, Menthol Peppermint Eucalyptus nebo Ice Lemon and Strawberry. Na cesty, do práce, ale i kamkoliv jinam si vyber sáček s obsahem 8 nebo 16 mg nikotinu v sáčku.

 

Kurwa CBD

Za zkoušku rozhodně stojí i nikotinové sáčky Kurwa s CBD. Těšit se můžeš na extrémní nálož nikotinu, který je až 50 mg v sáčku. Obsah CBD je 10 mg v sáčku.

Vyzkoušejte jednorázové e-cigarety!

Slyšeli jste už o jednorázových elektronických cigaretách? Jedná se o pohodlný způsob kouření, který neomezuje vás ani vaše okolí. Velkou výhodou e-cigaret je jednoduché a rychlé použití, moderní design a možnost vybrat si oblíbenou příchuť. Vyzkoušejte i vy jednorázové elektronické cigarety.

 

Jak to funguje

E-cigarety nespalují tabák, tudíž nezpůsobují nepříjemný zápach jako klasické cigarety. Použití je velmi jednoduché, stačí rozbalit krabičku a užít si svou zaslouženou pauzu. Kapacita baterie je až 550 mAh, což hravě vystačí až na 700 potáhnutí. Jednorázová e-cigareta nelze doplňovat ani dobíjet.

Zaručená kvalita a skvělé příchutě!

Vybrat si můžete například značky e-cigaret Aroma King, případně vyzkoušet e-cigaretu Salt Switch nebo třeba Killa Switch.

  • Aroma King

Oblibě se těšící značka Aroma King vám představí výrazné příchutě, po kterých budete sahat opakovaně. Dejte svému vapování zcela nový rozměr a užijte si kvalitu, nadčasový design i krok k modernímu stylu kouření. Uvnitř e-cigarety se skrývá náplň, které se říká liquid, v tomto případě o objemu 2 ml. Obsah nikotinu je 20mg/ml.

  • Salt a Killa Switch

Stejně tak značky e-cigaret Salt Switch a Killa Switch jsou dostupné v příchutích, které vám budou chutnat. Kapacita baterie je 350-370 mAh, takže vydrží alespoň na 450 potáhnutí. I použití této značky e-cigaret je jednouché a rychlé. Opět stačí vybalit z krabičky a užít si naplno každé potáhnutí. Uvnitř cigarety je liquid o objemu 2 ml. Obsah nikotinu je 20mg/ml.

Výhody e-cigaret

Oproti klasické cigaretě se použitím e-cigarety zbavíte nepříjemného zápachu a žloutnutí rukou i zubů. Výhodou těchto e-cigaret je také eliminace hoření, kdy se do těla nedostávají škodlivé látky, jako z klasických cigaret. E-cigarety obsahují nikotin, ale neobsahují dehet, který škodí zdraví. Výzkumy dokonce potvrdily, že kouřením klasických cigaret se do těla, konkrétně do plic, dostává téměř 5000 nebezpečných látek. E-cigareta obsahuje až o 99% škodlivých látek méně.

Proč ji vyzkoušet

Vyzkoušejte e-cigaretu, pokud nechcete obtěžovat své okolí a rodinu nepříjemným kouřem a zápachem z klasických cigaret. Jediné, co budete cítit u e-cigarety je příjemná vůně liquidu, podle zvolení konkrétní příchutě. E-cigareta pomáhá také při odvykání kouření. Je zároveň designovým prvkem a její držení bude pro vás příjemné. Sami si navíc můžete vybrat jednu ze skvělých příchutí nebo je postupně vyzkoušet všechny!

Vše, co jste chtěli vědět o nikotinu

Určitě už jste slyšeli o škodlivosti cigaret a tabáku. S tím je spojován i pojem nikotin. Víte, co přesně nikotin je, jaká je jeho škodlivost a co dělat s návykem? Možná vás překvapí, že nikotin sebou přináší i určitě pozitiva a výhody. Dozvíte se vše, co jste o nikotinu nevěděli.

 

Co je to nikotin

Nikotinem je organická sloučenina, kterou obsahuje tabák. Vyskytuje se v něm přirozeně, proto se dá říct, že se jedná o rostlinný pyridinový alkaloid. Málokdo ví, že se však jedná o prudký jed, který je ve větším množství škodlivý. V menším množství má však stimulační účinky a dokáže uvolnit.

 

Jaká je jeho škodlivost

O nikotinu se všeobecně tvrdí, že je škodlivý a návykový, a to bez ohledu na jeho množství, případně konkrétním způsobu použití. Je potřeba se na nikotin podívat z obou stránek. Vědeckými studiemi byly dokonce potvrzeny určité výhody a pozitiva. Velmi se však liší nikotin v cigaretách, kde je škodlivý a užívání s sebou přináší i spoustu nepříjemností. Mnohem lepší variantou jsou nikotinové sáčky, které se dají použít téměř kdykoliv, a to i v uzavřených prostorách.

 

Návykovost nikotinu

Závislost na nikotinu vzniká i tím, jak dokáže uvolnit a stimulovat. Najednou máte pocit, že pro další uvolnění a pocit pohody potřebujete další cigaretu. V takovém případě sáhněte po nikotinových sáčcích a zkuste se zbavit svého zlozvyku – kouření. Připomeňte si, jak vás omezuje v práci, ve vztazích a ne vždy máte možnost dát si cigaretu zrovna, když chcete.

 

Pozitiva a přínosy

Každé tělo může na nikotin reagovat jinak. Výzkumy však bylo potvrzeno, že nikotin dokáže zlepšit střednědobou a dlouhodobou paměť. Je velmi účinný při učení, a pokud se na něco potřebujete soustředit. Dokonce bylo potvrzeno, že zlepšuje pozornost a zklidňuje mysl. Co se týče zdravotních účinků, tak výrazně podporuje soustředění a zvyšuje pozornost u lidí, kteří trpí Alzheimerovou chorobou.

 

Jak nikotin působí na naše tělo

Jakmile je nikotin ve vašem těle, v mozku reagují receptory, zrychluje se dýchání a zrychluje srdeční tep. Nikotin se dokáže najít také velmi rychlou cestu ke zvýšení produkce dopaminu, který je znám jako hormon štěstí. Proto již za nějakou dobu potřebujete svoji další „dávku“. Postupem času však vaše tělo potřebuje větší množství nikotinu a zároveň i vyšší dávku.

 

Efektivní užívání nikotinu

Pokud se chcete zbavit své závislosti na cigaretách a nemáte silnou vůli, zkuste nejdříve snižovat svou dávku cigaret, případně je nahradit nikotinovými sáčky. Vybírejte si ty s nižším obsahem nikotinu a pomalu zcela upouštějte od klasických cigaret. Zapamatujte si také, že průměrné abstinenční příznaky a chuť na cigaretu vás může provádět až tři týdny. Vydržte alespoň tuto dobu a zkuste nikotin užívat efektivněji, právě pomocí zmíněných sáčků.

Doplňte zásoby v nové kamenné prodejně!
CBD, zbavte se bolestí a ochutnejte nové trendy

Pokud jste už slyšeli o nikotinových sáčcích, které nahrazují klasické kouření cigaret, možná jste už slyšeli i o CBD sáčcích. Tato další alternativa vám přináší léčbu v případě bolestí kloubů a svalů i dalších, mnohdy vážných onemocnění, ale také vás bude bavit v případě, že chcete vyzkoušet něco nového.

 

Co CBD sáčky obsahují

CBD sáčky obsahují nikotin, stejně jako je obsažen v nikotinových sáčcích, navíc však obsahují i látku kanabidiol. Už i samotný název napovídá, že tato látka má něco společného s marihuanou. Látky jsou sice chemicky příbuzné, ale CBD na rozdíl od THC nemá žádné psychotropní účinky.

 

Zdravotní účinky

Zmíněná látka, o které je řeč má mnoho pozitivních účinků na zdraví člověka. Pomáhá například s léčbou epilepsie, pomáhá od bolesti svalů, účinně bojuje proti úzkostným stavům a neurodegenerativním chorobám jako jsou například Alzheimerova choroba, ALS a mozková mrtvice. Za zmínku rozhodně stojí i výzkumy, které mluví o zpomalení stárnutí, případně podpůrné léčbě při výskytu rakoviny. CBD sáčky pro vás mohou být léčebnou alternativou, pokud vás trápí roztroušená skleróza, bipolárně efektivní porucha a dokonce i epilepsie nebo schizofrenie.

 

Cesta od závislosti

Je vědecky dokázáno, že s výše zmíněnými zdravotními obtížemi je tato látka schopna bojovat, vždy v rozumném a předepsaném množství. CBD sáčky mohou také částečně pomáhat v případě, že chcete omezit či přestat s užíváním THC. Jsou tak, zjednodušeně řečeno, přestupní stanicí k tomu, abyste své závislosti odolali a pomalu, ale jistě se jí zcela zbavili.

 

Výrobky s léčivou látkou

Na trhu existují i další CBD produkty, které jsou vítanou novinkou. Mezi nimi například masti, oleje, gely a další kosmetika. A právě k této skupině se přidávají i CBD sáčky s výše popsanými účinky. Je možné vybrat si sáčky s příměsí nikotinu, ale existují také varianty bez nikotinu, pouze s obsahem kanabidiolu.

 

Co vyzkoušet

Na našem e-shopu naleznete CBD sáčky od tří výrobců. Maďarskou KURWU, v různých příchutích s obsahem CBD v sáčku 10 mg. Dále britskou značku V&YOU, sáčky bez obsahu nikotinu, s obsahem CBD v sáčku 20 mg. Posledním zástupcem je islandský ICE, který nabízí varianty s nikotinem i bez něj.

 

Moonrock

Mezi populární novinky patří také CBD Moonrock. Jedná se o CBD květy, které jsou máčené v CBD oleji a posypány pryskyřicí se stejnou látkou. Samotný název vznikl právě podle toho, že květy připomínají měsíční skály nebo kameny. Typická je pro ně sladká vůně, výhodou balení je však nepropustnost silného aroma.

 

Vape pera

Prémiovým produktem jsou i vaporizační pera, zkráceně vape pera, případně vape pens. Tato pera jsou jednorázová a okamžitě připravená k použití. Jedná se o malý vaporizér, který funguje na principu zahřívání a velmi podobně jako elektronická cigareta. V tomto případě však není náplní nikotin, ale kanabidiol. Vybrat si můžete z různých příchutí jednotlivých per a těšit se můžete mnohdy až na 200 potahů z jednoho vape pera.

Dejte sbohem mentolových cigaretám. Jak je, ale nahradit?

Patřili jste k těm, kteří milovali mentolové cigarety? Bavila vás na nich neobvyklá chuť mentolu nebo jste si je vybírali z jiného důvodu? Možná se divíte, proč už jste si nějakou dobu podobnou cigaretu nevychutnali. Od roku 2020 byl jejich prodej zakázán. Víte, jak mentolovou cigaretu nahradit?

 

Konec doby mentolové

Prodej mentolových cigaret byl zakázán 20. května 2020, tímto datem tedy skončila i „doba mentolová“. Zákaz pocházel z nařízení Evropské unie. Ve vysvětlení tohoto zákazu byla stěžejní informace o tom, že mentolová příchuť v cigaretách zvyšuje chuť na další cigaretu. Tím bylo řečeno, že osvěžující a chladivý mentol způsoboval vyšší spotřebu cigaret a tím nepříjemně ovlivňoval lidské zdraví.

 

Jak mentolové cigarety nahradit

Skvělou alternativou mentolových cigaret jsou nikotinové sáčky. Velkou výhodou nikotinových sáčků je možnost jejich použití i v kanceláři, v restauraci nebo jakémkoliv jiném uzavřeném prostoru.

 

Co jsou to nikotinové sáčky

Jedná se diskrétní malé sáčky, které se vkládají do úst. Sáček se umístí pod horní nebo dolní ret. Postupně začne nikotin působit. Výhodou nikotinových sáčků je hlavně to, že není vidět kouř, není cítit žádná vůně a vy si tak můžete dopřát nikotinové opojení v klidu svého domova nebo třeba v kanceláři. Můžete si vybrat z mnohých příchutí a světově známých značek. Milovníci mentolových cigaret ocení zdravější a příjemnější náhradu v podobě mentolových sáčků, které zcela nahradí cigarety.

 

Další možné náhrady

Kromě nikotinových sáčků můžete vyzkoušet i CBD konopné produkty. Mezi nimi si vyberte třeba právě lákavou mentolovou příchuť. V některých CBD sáčcích naleznete i nikotin, ale zároveň i látku zvanou kanabidiol. Tato náhrada mentolových cigaret nemá psychotropní účinky, naopak byly prokázány léčivé vlastnosti. Mezi nimi stojí za zmínku například neurodegenerativní choroby, úzkostné stavy nebo třeba schizofrenie a roztroušená skleróza.

 

Konec mentolových cigaret v ČeskuKonec mentolových cigaret v ČeskuKonec mentolových cigaret v ČeskuKonec mentolových cigaretKonec mentolových cigaret v Česku

 

 (zdroj obrázku: www.ceskatrafika.eu)

Nahoru
11 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení