KILLA WATERMELON

Killa extra strong s osvěžující letní příchutí vodního melounu! Obsah nikotinu, 24 mg/g (12 mg/sáček), se skvěle hodí pro zkušené uživatele nebo silné kuřáky.

Při koupi alespoň 10-ti ks tohoto produktu získáš množstevní slevu ve výši 10 %.

 

Skladem (> 5 ks)
Kód: 197
Značka: KILLA
99 Kč 81,82 Kč bez DPH
Kategorie: NIKOTINOVÉ SÁČKY
Příchuť: vodní meloun
Obsah nikotinu: 24 mg/g (12 mg/sáček)
Počet sáčků v balení: 20 ks
Hmotnost obsahu: 10 g
Velikost sáčků: slim
Vhodné pro: zkušené uživatele, silné kuřáky
Značka: Killa
killa watermelon
Tip

Co jsou to Nikotinové sáčky (nicopods)?

Nikotinové sáčky jsou zcela bílé sáčkové porce, jak před použitím, tak při používání a nezpůsobují žloutnutí zubů ani nepříjemný zápach z úst. Díky jejich diskrétnosti si je můžete vychutnat na jakémkoliv místě, například: v kanceláři, v restauraci, u filmu nebo v autě během jízdy. Neobtěžují, s kouřem nebo vůní, Vás ani nikoho jiného. Jedná se tedy o zcela diskrétní metodu užití nikotinu. Slouží také jako zdravější alternativa tabákových výrobků. Nikotinové sáčky mohou pomoci při odvykání kouření.

Složení:
Е460 celulóza 
Е501 úpravu pH 
1520 zvlhčovadlo 
Nikotin 
Aroma 
voda 

Varování_toxický při požití

5
0x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
3
SH Avatar autora | 10.4.2020
Není cítit nikotin. V chuti je cítit a na dásni pálí ale to je vše, absolutně žádný pocit. Normálně bych si řekl že mám jen vysokou toleranci ale viděl jsem na internetu nekoho s uplne stejnym problemem a když jsem ho dal vyzkoušet tak byla stejná reakce.

Killa - Beztabákový snus, slouží jako alternativa místo kouření a snižuje škodlivé účinky na zdraví a okolní lidi. Porce jsou bez kouře, neobsahují tabák a dehet, a proto neprodukují oxid uhličitý.