Z důvodu letní dovolené v termínu od 16.7. do 26.7., začneme Vaše objednávky opět odesílat od pondělí 29.7.

X4 BAR JUICE APPLE PEACH

Ovocná kombinace chutí sladkého jablka a šťavnaté broskve!

E-liquidy s nikotinovou solí X4 BAR Juice nabídnou prvotřídní podání chutí, které je vyladěné k dokonalosti. Příchutě jsou velice autentické a náplň díky zmíněné nikotinové soli neškrábe v krku.

Obsah nikotinu je 20 mg/ml a jedno balení e-liquidu má objem 10 ml. E-liquidy X4 BAR Juice jsou ředitelné bází nebo boosterem. Poměr PG/VG je 50/50.

E-liquidy X4 BAR Juice doporučujeme používat se zařízením OXVA XLIM GO POD nebo ELF BAR RF350.

  TENTO VÝROBEK JE URČEN POUZE DOSPĚLÝM UŽIVATELŮM.

Skladem
Kód: 4600
Značka: X4 BAR
159 Kč 131 Kč bez DPH
Kategorie: X4 BAR JUICE
Příchuť: jablko, broskev
Obsah nikotinu: 20 mg/ml (2%)
Vhodné pro: zkušené uživatele, silné kuřáky, začínající uživatele, lehké kuřáky
Objem: 10 ml
Značka: X4 BAR
x4bar apple peach
Novinka Tip

Série e-liquidů X4 Bar Juice obsahuje nikotinové soli. Oproti běžnému nikotinu nabízí hned několik výhod. Zatímco klasické e-liquidy mají silnější hit, který vám brání v inhalaci většího množství nikotinu, nikotinové soli dávají při stejné síle nikotinu mnohem slabší hit. V jednom potahu je tak možné do těla dostat větší dávku nikotinu, která bude pocitově podobná klasickým cigaretám. Odpadá tak nutnost nepřetržitého potahování e-cigarety a i s menšími pod systémy je možné bez problému uspokojit touhu po nikotinu.

Náplně X4 Bar Juice jsou v poměru 50VG / 50PG. E-liquid s nikotinovou solí doporučujeme pro méně výkonné e-cigarety, pod systémy a potahování způsobem MTL.

Prvotřídní suroviny, kvalitní výroba a recepty vyladěné k dokonalosti, příchutě X4 Bar už v jednorázových e-cigaretách dokázaly, že patří mezi to nejlepší a nabízí skutečně věrné a výrazné ovocné tóny, které Vašim chuťovým pohárkům učarují už při prvním potahu. Na to stejné se můžete těšit i v případě X4 Bar Juice náplní, které splňují ty nejpřísnější evropské směrnice a jsou důkazem nejvyšší kvality mezi e-liquidy.

Varování_toxický při požití

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto