Z důvodu letní dovolené v termínu od 16.7. do 26.7., začneme Vaše objednávky opět odesílat od pondělí 29.7.

CANNIO THAI PREMIUM KRATOM

Zelený kratom Thai Premium od značky Cannio původem ze západního Kalimantanu.

Kratom je tradičně používán pro své potenciální energizující, uklidňující a analgetické účinky. Může podpořit fyzickou i duševní pohodu, zvýšit koncentraci a navodit pocit klidu a relaxace.

Hmotnost obsahu v jednom balení je 15 g.

   TENTO VÝROBEK JE URČEN POUZE DOSPĚLÝM UŽIVATELŮM.

Skladem
Kód: 725
Značka: CANNIO
99 Kč 82 Kč bez DPH
Kategorie: KRATOM PRÁŠEK
Hmotnost: 15 g
Druh kratomu: zelený
Značka: CANNIO
Země původu: Kalimantan (ostrov Borneo)
kratom thai cannio
Novinka Tip

Kratom, známy také jako mitragynin, je indolový alkaloid. Kratom se nejčastěji připravuje ve formě nápoje, který se užívá již po staletí, ačkoli zpočátku se využíval jen v jihovýchodní Asii. Jedná se o nejčastěji užívanou legální drogu v Thajsku.

Účinky kratomu závisí zejména na jeho odrůdě a dávkování. Zpravidla platí, že nižší dávka má stimulační účinky a vyšší dávka může mít účinky analgetické až sedativní.

Kratom byste neměli kombinovat s žádnými léky a látkami, především s těmi, které obsahují yohimbin, kokain, amfetamin a kofein. Kratom nelze kombinovat s léky na nervovou soustavu a s alkoholem. Další zakázanou kombinací je Kratom a inhibitory MAO – Syrská routa (Peganum harmala, Harmala), Banisteriopsis caapi (Ayahuasca), Mučenka pletní (Passioflora incarnata), Bujarník johimbe (Corynthe yohimbe) a s antidepresivy.

Kratom by neměly užívat těhotné a kojící ženy. Kratom může představovat zdravotní rizika pro osoby trpící nízkým tlakem (snižuje tlak). Po požití Kratomu nikdy nepoužívejte těžkou techniku, neřiďte motorová vozidla a nevykonávejte žádnou jinou nebezpečnou činnost.

Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto