CHERRY RED PURE KRATOM

Červený kratom od značky Kratom World ze západního Kalimantanu obohacený o sprejově sušený extrakt z třešní.

Každá šarže produktu je výrobcem pečlivě testována na Vysoké škole chemicko-technické v  Praze, kde vědci zjišťují přesné množství obsažených alkaloidů. Kratom je vždy před pečlivým zabalením a zatavením ochranného obalu dodatečně ošetřen UV zářením. 

Hmotnost obsahu v jednom balení je 50 g.

   TENTO VÝROBEK JE URČEN POUZE DOSPĚLÝM UŽIVATELŮM.

Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 721
Značka: KRATOM WORLD
399 Kč 330 Kč bez DPH
Kategorie: KRATOM PRÁŠEK
Příchuť: třešeň
Hmotnost: 50 g
Druh kratomu: červený
Značka: KRATOM WORLD
Země původu: Kalimantan (ostrov Borneo)
Cherry Red Pure kratom world tresen visen ochuceny kratom ovocny cerveny 1 2000x
Novinka Tip

Kratom, známy také jako mitragynin, je indolový alkaloid. Kratom se nejčastěji připravuje ve formě nápoje, který se užívá již po staletí, ačkoli zpočátku se využíval jen v jihovýchodní Asii. Jedná se o nejčastěji užívanou legální drogu v Thajsku.

Účinky kratomu závisí zejména na jeho odrůdě a dávkování. Zpravidla platí, že nižší dávka má stimulační účinky a vyšší dávka může mít účinky analgetické až sedativní.

Kratom byste neměli kombinovat s žádnými léky a látkami, především s těmi, které obsahují yohimbin, kokain, amfetamin a kofein. Kratom nelze kombinovat s léky na nervovou soustavu a s alkoholem. Další zakázanou kombinací je Kratom a inhibitory MAO – Syrská routa (Peganum harmala, Harmala), Banisteriopsis caapi (Ayahuasca), Mučenka pletní (Passioflora incarnata), Bujarník johimbe (Corynthe yohimbe) a s antidepresivy.

Kratom by neměly užívat těhotné a kojící ženy. Kratom může představovat zdravotní rizika pro osoby trpící nízkým tlakem (snižuje tlak). Po požití Kratomu nikdy nepoužívejte těžkou techniku, neřiďte motorová vozidla a nevykonávejte žádnou jinou nebezpečnou činnost.

Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto