PASSION FRUIT GREEN JUNGLE KRATOM

Zelený kratom od značky Kratom World ze západního Kalimantanu obohacený o sprejově sušený extrakt z maracuji.

Každá šarže produktu je výrobcem pečlivě testována na Vysoké škole chemicko-technické v  Praze, kde vědci zjišťují přesné množství obsažených alkaloidů. Kratom je vždy před pečlivým zabalením a zatavením ochranného obalu dodatečně ošetřen UV zářením. 

Hmotnost obsahu v jednom balení je 50 g.

   TENTO VÝROBEK JE URČEN POUZE DOSPĚLÝM UŽIVATELŮM.

Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 718
Značka: KRATOM WORLD
399 Kč 330 Kč bez DPH
Kategorie: KRATOM PRÁŠEK
Příchuť: maracuja
Hmotnost: 50 g
Druh kratomu: zelený
Značka: KRATOM WORLD
Země původu: Kalimantan (ostrov Borneo)
passion fruit green jungle kratom ochuceny ovocny kratom world kratom 2000x
Novinka Tip

Kratom, známy také jako mitragynin, je indolový alkaloid. Kratom se nejčastěji připravuje ve formě nápoje, který se užívá již po staletí, ačkoli zpočátku se využíval jen v jihovýchodní Asii. Jedná se o nejčastěji užívanou legální drogu v Thajsku.

Účinky kratomu závisí zejména na jeho odrůdě a dávkování. Zpravidla platí, že nižší dávka má stimulační účinky a vyšší dávka může mít účinky analgetické až sedativní.

Kratom byste neměli kombinovat s žádnými léky a látkami, především s těmi, které obsahují yohimbin, kokain, amfetamin a kofein. Kratom nelze kombinovat s léky na nervovou soustavu a s alkoholem. Další zakázanou kombinací je Kratom a inhibitory MAO – Syrská routa (Peganum harmala, Harmala), Banisteriopsis caapi (Ayahuasca), Mučenka pletní (Passioflora incarnata), Bujarník johimbe (Corynthe yohimbe) a s antidepresivy.

Kratom by neměly užívat těhotné a kojící ženy. Kratom může představovat zdravotní rizika pro osoby trpící nízkým tlakem (snižuje tlak). Po požití Kratomu nikdy nepoužívejte těžkou techniku, neřiďte motorová vozidla a nevykonávejte žádnou jinou nebezpečnou činnost.

Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto