4 způsoby, jak přestat kouřit klasické cigarety

Chcete jít s dobou a zároveň vyzkoušet něco nového? Zapomeňte na klasické cigarety a konečně s tímto nepříjemným zlozvykem přestaňte. Máte strach, že vám bude chybět nikotin a chcete podpořit svou schopnost soustředit se? Přinášíme skvělé a efektivní řešení.

 

Začínejte pozvolna

 

Už jste někdy s kouřením zkoušeli přestat? Pokud ano, rozhodně se nesnažte skončit hned a najednou. Zkuste nejdřív omezit množství klasických cigaret. Zároveň postupně snižujte dávku nikotinu. K tomu, abyste přestali kouřit je zapotřebí pevná vůle a motivace. Připomeňte si u cigaret nepříjemný zápach, zažloutlé prsty i zuby. Klasické cigarety mají také negativní dopad na vaše zdraví a často způsobují problémy s dýchacím ústrojím.

 

Nahraďte klasické cigarety

 

Cítíte, že je pro vás nikotin důležitou součástí a nedovedete si bez něj představit fungování? V tom případě alespoň nahraďte klasické cigarety. Ty už dávno vyšly z módy a mnohdy vám způsobí víc problémů než užitku. Skvělou možností, jak dostat do těla svou dávku nikotinu jsou oblíbené nikotinové sáčky. Vybrat si můžete hned z několika značek. Stejně tak vyzkoušejte e-cigarety s vámi zvolenou příchutí.

 

Vyzkoušejte nikotinové sáčky

 

Nikotinové sáčky jsou komfortním způsobem, jak nahradit klasické cigarety. Sami si vyberte sáčky s žádaným obsahem nikotinu. Zvolte si obsah nikotinu od 2 mg až po pořádnou dávku 50 mg. Při používání nikotinových sáčků nemusíte řešit nepříjemný kouř, nebudete cítit cigaretami a vyhnete se také zažloutlým zubům i dalším nepříjemným vlivům klasického kouření.

 

Dopřejte si relax kdekoliv

 

U nikotinových sáčků navíc oceníte možnost postupně snižovat dávku nikotinu, až si na klasické cigarety ani nevzpomenete. Velkou výhodou je možnost použití nikotinových sáčků téměř kdekoliv. Ať už jste v práci, v divadle, v kině nebo máte před sebou dlouhou cestu, případně let letadlem. Podpořte své soustředění a vnitřní klid pomocí nikotinových sáčků, které máte vždy po ruce.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení