CANNIO HHC-P KVĚTY AK-47 15 %, 72 % 9R 1g

AK-47 je spojením klasické skunkové struktury květů se silnou konopnou chutí a dřevitou vůní. Ideální střed mezi indikou a sativou z něj dělá univerzální strain vhodný pro jakoukoliv denní či večerní aktivitu. Dále se Amnesia vyznačuje vysokou produkcí pryskyřice. 

Nová edice HHC-P květů od značky Cannio s obsahem HHC-P 15 %, 72% 9R, CBD>18% a THC<1% určitě nadchne všechny náročné uživatele, kteří si potrpí na kvalitu květů a vysoký obsah HHC-P. Hmotnost obsahu balení je 1 gram.

  TENTO VÝROBEK JE URČEN POUZE DOSPĚLÝM UŽIVATELŮM.

Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 3529
Značka: CANNIO
220 Kč –41 % 129 Kč 107 Kč bez DPH
Kategorie: CANNIO
Obsah HHC-P: 15 %, 72 % 9R izomer
Obsah CBD: 18 %
Druh: Hybrid
Kvalita: Premium
Vůně: Dřevitá
Pěstováno v: Indoor
Značka: CANNIO
Země původu: Česká republika
cannio ak 47 hhc p kvety
Akce Tip
220 Kč –41 %

Rostliny jsou pěstovány v indoor pěstírně, kde se pečlivě sleduje a řídí klima, tak aby se z rostlin dostalo maximum jejich potenciálu. Další výhodou je, že vám můžeme zaručit konzistentní kvalitu a čerstvé zboží kdykoliv v průběhu roku a nejsme tak závislí na venkovním počasí.

Květy po sklizni měsíc zrají při nízkých teplotách a kontrolované relativní vlhkosti ve speciálních nádobách. Tento proces zvaný curing, je podle zahraničních expertů jeden z nejdůležitějších kroků, k opravdu prémiové chuti a vůni.

Po dvou letech intenzivního výzkumu přichází značka CANNIO se zcela unikátní novou technologií získávání HHC-P. Ještě čistější, ještě silnější a ještě bezpečnější. Díky této inovativní metodě dosahuje až dvakrát většího výnosu 9R HHC-P než konkurence což produkty CANNIO staví na vrchol trhu.

Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
R Avatar autora | 28.5.2024
Řekl bych že jeden s těch lepších

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto