FRESH WEED HHC-P CARTRIDGE MANGO 1 ML

Cartridge složená z prémiového 20% HHC-P destilátu od značky FRESH WEED. Výrazná konopná chuť s exotickými tóny manga v kombinaci s celou řadou odrůd terpenů poskytne velmi silný účinek.

Náplň, která se nachází uvnitř cartridge obsahuje kanabinoid HHC-P, někteří uživatelé ho připodobňují k známému kanabinoidu THC (Tetrahydrokanabinol). HHC-P je na rozdíl od THC legální a můžete ho beztrestně užívat. Objem cartridge je 1 ml a vystačí Vám alespoň na 450 potahů.

Cartridge funguje s jakoukoliv baterií se závitem 510. Pokud baterii nemáte, tak je nutné ji přikoupit samostatně zde.

  TENTO VÝROBEK JE URČEN POUZE DOSPĚLÝM UŽIVATELŮM.

Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 220
Značka: FRESH WEED
590 Kč –33 % 390 Kč 322 Kč bez DPH
Kategorie: FRESH WEED
Příchuť: konopí, mango
Obsah HHC-P: 20 %
Obsah H4CBD: 72 %
Počet potáhnutí: 450
Objem náplně: 1 ml
Druh: Indica
Značka: FRESH WEED
Země původu: Česká republika
HHC P MANGO CART 2048x
Akce Tip
590 Kč –33 %

Složení: 20% HHC-P destilát, 72% H4CBD, 8% konopné terpeny, může obsahovat stopové množství THC, neobsahuje ředící roztoky jako PG/VG , MCT apod.

UPOZORNĚNÍ: 

Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Jedná se pouze o sběratelský produkt. 

Prodej pouze osobám starších 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu při teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto