LYFT FREEZE X-STRONG

Nejsilnější z LYFTů je konečně tady! LYFT freeze Xtra strong slim. Mrazivá a zároveň jemná chuť mentolu, která rozhodně neurazí ani zběhlé žvýkače co si potrpí na pořádnou sílu a kick.

Vyzkoušejte LYFT Freeze X-strong. S LYFTem získáte perfektní efekt nikotinu a perfektní chuť bez tabáku. Tenké sáčkované porce jsou pohodlné pod rtem a jsou sušší, tudíž neprodukují takové množství slin jako klasický žvýkací tabák. LYFT je nástupcem slavného EPOKU, akorát již bez obsahu tabáku.

Složení: Voda, celulóza (E460), dochucovadla, sůl, aroma, nikotin, xylitol, alginát sodný (E401), uhličitan sodný (E500), chlorid amonný (salmiak), konzervatny (E202), acesulfam draselný (E950)

Při koupi alespoň 10-ti ks tohoto produktu získáš množstevní slevu ve výši 10 %.

 

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 1060
Značka: LYFT
149 Kč 123,14 Kč bez DPH
Kategorie: NIKOTINOVÉ SÁČKY
Položka byla vyprodána…

LYFT, co to je?


Nikotinové sáčky bez obsahu tabáku. Nikotinové sáčky (nicopody) jsou skvělou alternativou kouření. Použití je snadné - stačí jej položit pod horní ret. Chutná skvěle a může Vám pomoci omezit či přestat s kouřením.

Nikotinové sáčky jsou diskrétní, zcela bílé, jak před použitím, tak při používání a nezpůsobují  zbarvení zubů. Mohou být použity na jakémkoliv místě - v kanceláři, v restauraci, u filmu nebo v autě během jízdy. Neobtěžují (s kouřem nebo vůní) Vás ani nikoho jiného.

 

Varování_zdravý škodlivý

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
AT Avatar autora | 21.11.2019
????
5
PL Avatar autora | 4.11.2019
Supr čůpr. Na to že to je lift tak to občas dá hlavu jako sibiř❤️
5
AK Avatar autora | 9.9.2019
dobrý
5
AG Avatar autora | 15.8.2019
Úžasný

LYFT nikotinové sáčky neobsahují tabák, ale pouze nikotin. Jedná se tak o zdravější alternativu kouření a tabákových výrobků. Díky diskrétnosti malých sáčkových porcí si můžete LYFT vychutnat na jakémkoliv místě, například u filmu, v letadle nebo ve škole na dlouhé nudné přednášce.