Dárek zdarma ke každé objednávce! Rychlá expedice objednávek a množstevní sleva na vybrané produkty až 10%.

LYFT URBAN VIBE ULTRA

Intenzivní příchuť třešní, brusinek a dalších červených plodů.


Bílé LYFT sáčky obsahují jako základ přírodní vlákna ze skandinávské borovice a eukalyptu, nikotin, vodu, stabilizátory a aromatické látky.

 

Skladem (> 5 ks)
Kód: 539
Značka: LYFT
99 Kč 81,82 Kč bez DPH
Kategorie: Nikotinové sáčky
Příchuť: třešeň & brusinka
Obsah nikotinu: 15 mg/sáček
Počet sáčků v balení: 18 ks
Hmotnost obsahu: 18 g
Velikost sáčků: regular
Vhodné pro: zkušené uživatele, silné kuřáky
Značka: LYFT
URBAN VIBE ULTRA
Novinka Tip

Varování: Tento produkt obsahuje nikotin, který je vysoce návykovou látkou.

 

JAK POUŽÍVAT LYFT?

Návod - LYFT

toxic2

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
TI Avatar autora | 23.5.2020
Tento produkt jsem zakoupil poprvé,takže první dojmy.Puk působí vzhledově méně elegantně než u klasického lyftu,víčko odpadního prostoru má ohebný pant,takže vám nevypadne při otevření.Prostor odpadní části je standardně veliký,otevírání části se sáčky je opět standardní.Voní jako libovolný generický energetický nápoj.Chuť jsou nějaké neurčité nasládlé bobulovité plody.Nájezd nikotinu je daleko silnější než u shira x-strong,nebo lyft freeze x-strong,kdo jste citlivější na nikotin pozor,tohle není pro vás,mohlo by to s vámi švihnout o zem :).V mém případě je pocit nikotinového účinku po skončení nájezdu oproti výše jmenovaným pocitově lehce silnější a než dojde k jeho snížení trvá to cca. 25minut,poté pociťovaná účinnost nikotinu uvolňovaného ze sáčku trvá ještě asi dalších 30minut.Chuť se v čase vyvíjí od výraznější chuti sladkých bobulovitých plodů na začátku,postupem k v čase k chuti jemného energetického nápoje na konci.V mém případě účinky nikotinu po vyjmutí použitého sáčku pocitově zcela vymizí po asi půl hodině.Produkt tedy mohu doporučit těm uživatelům,kteří mají rádi velkou dávku nikotinu s opravdu razantním nástupem účinku na začátku a lehce nadprůměrnou dobou jeho silnějšího trvání v průběhu použití,a rovněž milovníkům chuti energetických nápojů kteří dobře snáší a vyhledávají nikotin,neboť jeho účinky jsou,alespoň u mne velmi srovnatelné s účinky kofeinu.

Lyft - Beztabákový snus, nová náhrada slavného EPOKU! Slouží jako alternativa místo kouření a snižuje škodlivé účinky na zdraví a okolní lidi. Porce jsou bez kouře, neobsahují tabák a dehet, a proto neprodukují oxid uhličitý. Při užívání se netvorí hnědý hlen, tudíž není potřeba odplivávat.