LYFT/VELO URBAN VIBE ULTRA

Brusinky, třešně a červené plody v jednom sáčku!

Vyzkoušej nový LYFT urban vibe ultra. V každém sáčku najdeš skvělou chuť červeného ovoce v kombinaci s 15 mg nikotinu.

LYFT se mění na VELO. Obsah balení, příchuť i počet sáčků zůstává stejný.

 

Skladem (> 5 ks)
Kód: 539
Značka: LYFT
99 Kč 81,82 Kč bez DPH
Kategorie: Nikotinové sáčky
Příchuť: třešeň & brusinka
Obsah nikotinu: 15 mg/g (15 mg/sáček)
Počet sáčků v balení: 18 ks
Hmotnost obsahu: 18 g
Velikost sáčků: regular
Vhodné pro: zkušené uživatele, silné kuřáky
Značka: LYFT
Lyft2Velo (CZ) Front Urban Vibe 15mg preview
Novinka Tip

LYFT, co to je?

Nikotinové sáčky LYFT jsou zcela bílé sáčkové porce, jak před použitím, tak při používání a nezpůsobují žloutnutí zubů ani nepříjemný zápach z úst. Díky jejich diskrétnosti si je můžete vychutnat na jakémkoliv místě, například: v kanceláři, v restauraci, u filmu nebo v autě během jízdy. Neobtěžují, s kouřem nebo vůní, Vás ani nikoho jiného. Jedná se tedy o zcela diskrétní metodu užití nikotinu. Slouží také jako zdravější alternativa tabákových výrobků. Nikotinové sáčky mohou pomoci při odvykání kouření.

Varování: Tento produkt obsahuje nikotin, který je vysoce návykovou látkou.

 

JAK POUŽÍVAT LYFT?

Návod - LYFT

toxic2

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
TI Avatar autora | 23.5.2020
Tento produkt jsem zakoupil poprvé,takže první dojmy.Puk působí vzhledově méně elegantně než u klasického lyftu,víčko odpadního prostoru má ohebný pant,takže vám nevypadne při otevření.Prostor odpadní části je standardně veliký,otevírání části se sáčky je opět standardní.Voní jako libovolný generický energetický nápoj.Chuť jsou nějaké neurčité nasládlé bobulovité plody.Nájezd nikotinu je daleko silnější než u shira x-strong,nebo lyft freeze x-strong,kdo jste citlivější na nikotin pozor,tohle není pro vás,mohlo by to s vámi švihnout o zem :).V mém případě je pocit nikotinového účinku po skončení nájezdu oproti výše jmenovaným pocitově lehce silnější a než dojde k jeho snížení trvá to cca. 25minut,poté pociťovaná účinnost nikotinu uvolňovaného ze sáčku trvá ještě asi dalších 30minut.Chuť se v čase vyvíjí od výraznější chuti sladkých bobulovitých plodů na začátku,postupem k v čase k chuti jemného energetického nápoje na konci.V mém případě účinky nikotinu po vyjmutí použitého sáčku pocitově zcela vymizí po asi půl hodině.Produkt tedy mohu doporučit těm uživatelům,kteří mají rádi velkou dávku nikotinu s opravdu razantním nástupem účinku na začátku a lehce nadprůměrnou dobou jeho silnějšího trvání v průběhu použití,a rovněž milovníkům chuti energetických nápojů kteří dobře snáší a vyhledávají nikotin,neboť jeho účinky jsou,alespoň u mne velmi srovnatelné s účinky kofeinu.

LYFT nikotinové sáčky neobsahují tabák, ale pouze nikotin. Jedná se tak o zdravější alternativu kouření a tabákových výrobků. Díky diskrétnosti malých sáčkových porcí si můžete LYFT vychutnat na jakémkoliv místě, například u filmu, v letadle nebo ve škole na dlouhé nudné přednášce.